Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi számít verésnek?

Mi számít verésnek?

Figyelt kérdés
Szerintem egy nevelési célzattal adott "pofon" még nem számít annak. Amikor rosszat csinál, akkor szoktam kicsit a fejére csapni, de többen is mondták már, hogy veréssel semmit nem lehet elérni.
2016. aug. 14. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
A fejét ne üsd. Az megalázó. Neked is, a gyereknek is (ő nem tudja), de később elnyomásban érezheti magát. A kezére üss egy kisebbet, de nagyon max ennyi. Méghogy fejre ütni, kitől tanultad ezt?
2016. aug. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Első, ez kutyás topik...

Az nem számít annak, h tényleg jogos! Nálunk még ha le kell dominálni a hátára fektetés+morgás működik

2016. aug. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is az jött be hogy lenyomtam a kutyát, és lent tartottam amíg fel nem adta az ellenkezést. Tudnia kell hogy nem ő a főnök, de ezt verés nélkül is el lehet érni.
2016. aug. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
12%
Nálunk elég volt a valagukra csapni :) Csak a kezünk emeltük és a testbeszédből tudták, hogy rosszat tettek.Fejüket nem nagyon ütöttük, nehogy rossz érzés keletkezzen bennük a kéz-fej kontaktus kapcsán.Ne adj' Isten odakapjon
2016. aug. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!