Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Staffordshire Terrier vagy...

Staffordshire Terrier vagy Dobermann? Vagy más?

Figyelt kérdés

Kertes házba kinti benti tartás mellett családi kutyaként. Kutya suli 100%

Mindenkepp egy porgos nagyon jatekos nagy energiaszintu kutyat szeretnenk. Nagy a csaladunk sok ember megfordul nalunk. A telek vedelme bem lenne annyira "kotelezo". Velemenyek? Vagy mas fajtat tudnatok ajanlani? Dogo canario,argentin dog,bullmasztiff,cane corso? Mindenkepp rovid szoru kozepestol-nagytestuig. Inkabb gazdak velemenye erdekelne de minden tapasztalatot meghallgatok!



2016. aug. 15. 00:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a dobermann jó választás pajkos,játékos,de egyben házőrző is(igaz ez nem annyira lényeg). De a magyar vizsla is tökéletes lenne energia az van, kedves,játékos,barátságos.Nem tudom a cocker spániel mennyire szimpatikus neked,az is tökéletes.
2016. aug. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszonom! Igazabol a kerdesben kiirt ket fajta kozott vacilalok,de igazabol az osszes bull/masztif tipusu es orzo vedo fajta tetszik. Volt kozep azsiaink a csaladi hazba,de ahol elek sajnos nem neki valo a telekmeret:)
2016. aug. 15. 06:36
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én az argentin dogot támogatom.Olyan kutyája van a családnak és nagyon játékos,de tud kemény is lenni házörzésnél ez a fajtára is igaz.Kutyaiskolába szoktuk vinni és így nagyon engedelmes.Kutyaiskola mindenkép kelleni fog bármelyik kutyát választod,mert bármelyik ha olyan helyzet van tudd kontrolálni a kutyát
2016. aug. 15. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettő tökéletes megfelelő neveléssel.

Dobermannjaim voltak, most pedig egy menhelyi staffordom van (természetesen ő nem törzskönyves).

Pörgős, játékos, imádnivaló mindkét fajta. Eddigi tapasztalataim szerint a dobi a keményebb fejű, dominánsabb.

A dobermann erősen gazdifüggő, imádja a gazdáját. Télen nagyon fázós, nincs aljszőrzete, ilyenkor alapvetően jó, ha a lakásban tartózkodik a séták, tréningek kivételével.

2016. aug. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekadm Argentín dogom van. Javaslom!
2016. aug. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#1 A vizsla nem hàzörzô fajta! Nekem 2 vizslam van!

Dobermann eleg fàzós kutya télen.

Amstaffom is volt mar a vizslan kivul. Telen nem fazik,alapvetôen NEM ôrkutyànak lett kitenyesztve,de fantasztikus hàzörzô!!

A cane corso és a kanàri-szigeteki kutya (Dogo Canario) talan a legjobb valasztas lehet neked,de az argentin dog is remekul bevallhat! A dobi es az amstaff kozul en neked az amstaffot ajanlanam inkabb,de szemely szerint jobban szeretem a dobit!:))

2016. szept. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!