Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ez nagyon gáz? Én...

Szerintetek ez nagyon gáz? Én nem erzem annak csak kívancsi vagyok más véleményére.

Figyelt kérdés
Minden nap elmondom a kutyusomnak, hogy mennyire nagyon szeretem, büszke vagyok rá és elég sokat dícsérem becézgetem. 5 éve velem van.
2016. aug. 15. 14:52
 1/9 HUN_Sector ***** válasza:
100%

Miért lenne ház? beszélgetsz vele, ő a hangsúlyból a kedvességet észleli, örül neki.

Én minden este neki is külön jó éjszakát kívánok (meg a hörcsögnek). :) Másnak meg a kutya egy egyszerű "haszonállat", mindenki más hátteret és személyiséget hoz magával. Így lehet, hogy egyesek szemében ez nem helyénvaló, másokéban mosolyt csal, megint mások teljesen egyetértenek veled.

2016. aug. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak azért tettem ki a kérdést mert akinek eddig elmondtam az húzta a száját, hülyének nézett. Úgy vagyok vele, hogy sajnos nem lehet velem életem végéig és ezért szeretném minden közös percünket úgy tölteni, hogy ha má nem lesz velem ne bánjak meg semmit.
2016. aug. 15. 15:00
 3/9 HUN_Sector ***** válasza:
56%
Ez így van rendjén - legalábbis nálunk, hasonszőrűek között.
2016. aug. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%

Én még a halaimhoz is beszélek XD nem gáz

Mondjuk nekem csak ők vannak. Meg a hangyafarmom a konyhasarokban. De hozzájuk másohogy szólok:

- Döljetek meg,a k..va anyátokat! Meghalsz ge.i! Húzzál innen undok féreg!


Közben pedig lefújom őket hangyaírtóval. Nem lehet őket kiírtai.


Alapvetően egy Állatbarát ember vagyok

2016. aug. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem azert ezt ne itt kerdezd hanem surgosen menj el egy pszihologushoz es kerd ki a velemenyet...
2016. aug. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Miért kéne kikérnem pszichológus véleményét? Mert szeretek egy állatot? Tudsz adni érdemleges választ? Mert gondolom nem...
2016. aug. 15. 22:10
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Termeszetesen en is szeretem az allatokat,ezzel nincs is semmi gond.

Viszont az allat az allat es az ember az ember...es amikor egy allatot emberszamba veszel,ugy viselkedsz vele,beszelsz hozza stb stb akkor biza baj van veled. Valoszinu a tarsadalmi eleted,az emberekkel valo kapcsolatoddal van gond de egy pszihologus segithet.

Amugy hidd el a kutya sem igenyli azt a fajta "szeretetet" amit te adsz neki... Ne vedd sertesnek en csak segiteni akartam.

2016. aug. 16. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Teljesen rendben van hála istennek a családi életem és a párkapfsolatom is. Van egy kislányunk vele is minden a legnagyobb rendben van, tökéletesnek gondolom az életemet ezért nem tudom elfogadni ezt a válszt. Persze nem veszem sértésnek a válaszodat.
2016. aug. 16. 13:11
 9/9 HUN_Sector ***** válasza:

Az ember is egy ugyanolyan állat, csak intelligensebb és a többi lényt más gyűjtőfogalomként illeti, hogy magát megkülönböztesse.

Nem másabb, mint ha egy okos delfin kitalálná, hogy mi delfinek vagyunk, a többi lény meg állat. Főleg azokkal a szárazföldi állatokkal az élen, akik teleszórják sörösdobozokkal az óceánt.


Ui.: távol áll tőlem a környezetvédelem, de legyünk tárgyilagosak. Az emberi alfaj biológiailag ugyanolyan élőlény, mint a többi állat - tehát nem növény, nem moha/gomba (sok a közös genom a majmokkal és a sertésekkel, az ős meg állítólag egy mókusszerű rágcsáló volt)

Attól, hogy két lábra álltunk, kommunikálunk a magunk módján, értelmileg jobban teljesítünk más lényeknél, még nem tesz külön fajjá minket.

2016. aug. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!