Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akinek a kutyája bem behívható...

Akinek a kutyája bem behívható és udvara sincs az hogy oldja meg a napi játékot és foglalkozást?

Figyelt kérdés

2016. aug. 15. 15:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Kutyafuttató?
2016. aug. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Errefelé nincs
2016. aug. 15. 15:38
 3/8 anonim ***** válasza:
Merre laksz?
2016. aug. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 bollocks ***** válasza:
15m-es futtató pórázt rá, és mehet a játék.
2016. aug. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Szilvi & Argos ***** válasza:
Jó esetben elviszi oktatóhoz, suliba és megneveli, majd elengedheti sétán...rosszabb esetben élete végéig rövid pórázon sétál, mint a lakótelepi kutyák nagy százaléka
2016. aug. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az imént kivittük a 15 méteres pórázzal a földek közé és egy füves területen jó nagyot szaladgáltunk, szaglászott, leste a nyuszikat és az őzeket. Egyébként ezért nem engedem el. Tudom hogy nem futna el, csak hívásra nem jönne rögtön, ha megkergetné az őzeket vagy berohanna egy föl közepére nagy a valószínűsége hogy feljelentenek... szóval inkább nem. A kutyasuli lassan alakul, de még nem találtam megfelelőt. Köszi a válaszokat :)
2016. aug. 15. 22:35
 7/8 anonim ***** válasza:

én megtanítottam a behívásra :D és néha a másik kutyámhoz kötöttem(aki 100% behívható)


na de komolyra fordítva a szót....

menj vele futni, biciklizni. van egy ilyen sport is: Canicross/bikejöring- az a lényege h a kutyán van egy speckó hám, ami a derekadon lévő speckó derékövvel van összekötve egy 2m-es rugós pórázzal.

alapvetően a kutyának előtted kell futni és húzni téged, így még jobban elfárad :)

igaz kb 10-15K pénzbefektetést igényel, de ennél jobbat nem tudsz találni.

2016. aug. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem szeret futni :D mármint fut játékból meg ha kedve van fe hosszabb távon kínlódás. Ismerem ezeket a sportokat azért köszi. Vadászkutya, mindene a szaglászás és más állatok kergetése, emellett sajna elég öntörvényű, mint egy husky... tudja ki a főnök de ha meglát valamit elborul az agya és másra nem figyel, szóval ő ilyen, örülnék ha megtudnám tanítani neki a behívást de már beletörődtem hogy talán soha nem lesz 100% behívható, másik kutyán is gondolkodtam de az csak ideig óráig működne. Most tanítom neki a "lábhoz" vezényszavat és azt vettem észre hogy ha szólok neki hogy lábhoz akkor 50-50% hogy odajön és ez sokkal jobb arány mint a behívásnál :D a másik hogy nagytestű de 1km séta után kifullad... nem tudom hogy csinálja de ennyit nem tud lesétálni, nincs elhízva rendesen van sétáltatva de a hosszbb táv nem megy neki.
2016. aug. 15. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!