Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől lehet ez a duzzanat a...

Mitől lehet ez a duzzanat a kutyusom Száján? (kép)

Figyelt kérdés

Kis csivava kan, pár órája vettem észre, hogy így feldagadt neki. Lehet darázscsípés? Szokása üldözni őket, és láttam, hogy miközben ugrált a vizénél egyszer csak felnyüszített eggyett és csak úgy elszaladt.. Lehet hogy bekapott egy darazsak vagy méhet? Természetesen elviszem orvoshoz, de én vele ellentétben nem tudok ettől aludni..Lehet daganatos a kutyusom? Eszik, iszik, szaladgál ahogy szokott, de úgy hallom eléggé nehezen lélegzik...Nagyon féltem. Legszivesebben most elvinném orvoshoz de a reggelt ki kell várni.

[link]

A képen amúgy éppen nyugodtan szunyókál, őt nem igazán zavarja az a pukli.


2016. aug. 15. 23:30
 1/5 anonim válasza:
Szerintem ciszta, de inkább vidd el orvoshoz.
2016. aug. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Természetesen elviszem, amint reggel nyit az orvos. Csak aggódok. 4hónapja van nálam a kiskutya, nagyon nagyon megszerettem. Es egy ilyen cisztával mit lehet kezdeni? Engem nem érdekelne pl a műtét ára, de a szüleim mások..Szóval nagyon drága lenne? Felépül belőle?

És köszönöm a választ

2016. aug. 15. 23:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Ciszta..

Abba senki nem halt bele..


Nyugodj le, reggel elviszed orvoshoz.

2016. aug. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na mit mondott rá a doki?
2016. aug. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ezert is emeltem ki a kerdest. Nem rendel az orvos meg 3 napig mert nyaralni van..De a duzzanat eltunt, csak piros meg picit sebes lett neki a helye. Borogattuk neki kamilla teaval, hatha az segit. Anyaek szerint csak a darazs csipés miatt ilyen, mert elegge csunyan megcsipte.
2016. aug. 17. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!