Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorkinak súlyos a köldök sérv?

Yorkinak súlyos a köldök sérv?

Figyelt kérdés

Van 3 éve egy yorki kiskutyám és kiderült hogy köldök sérve van,és ha nagyobb lesz a sérve akkor megkell műteni..:/ ha megműtik nem fog szegény elpusztulni?:(

Nem szeretném ha valami baj lenne vele:/

Előre köszönöm a válaszokat


2016. aug. 18. 00:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha tenyésztőtől van akkor kissebb az esély hogy komplikáció adódik, ha szapis "mini" vagy "extra mini" akkor már lehet aggódni...
2016. aug. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem mini:/ koszonom a valaszt 😣
2016. aug. 18. 00:19
 3/4 anonim ***** válasza:

3 évig nem vették észre a sérvet?

Minden műtétnek vannak kockázatai. Még az embernél is. Viszont a legtöbb köldök műtét simán le szokott zajlani.

Persze, az is számít, milyen orvos végzi a műtétet.

2016. aug. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mekkora az a sérv? Van kutya, amelyik bébikorától fogva egész életében elél egy pici köldöksérvvel, és semmi baja. Az állatorvos hivatott megmondani, hogy a sérvet kell-e műteni, vagy olyan kicsi, hogy nem kell.

Az én egyik kutyámnak például volt egy kicsi sérve, két éves koráig semmi gond nem volt vele, nem volt olyan méretű, hogy műteni kellett volna. Mikor aztán két évesen más okból volt egy hasi műtétje, akkor megbeszéltem az orvossal, hogy ha már ott van, akkor azt is hozza rendbe. A pocija szebb lett, mint új korában, a műtét sem viselte meg túlzottan, harmadik nap már szaladgált volna, persze nem hagytuk.

2016. aug. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!