Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kiskutyám nem hajlandó...

A kiskutyám nem hajlandó semmit megenni, csak a tejet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
4 hónapos egy hónapja van nálam. Akármit adok neki nem hajlandó elfogmindig csak a tejet kéri! Voltunk teljes kovizsgáláson és nincs semmi baja már mindent próbáltam, le van soványodva és sír:(

2016. aug. 19. 14:58
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Koszonom a hasznos valszokat meg fogom probalni! Viszont nincs a kozelben kutyakajas bolt! Honnan tudok rendelni orijen kajat?

Keverek kutya, 4 honapos 5-6 kilo koruli, menhelyrol van es nemtudom mekkora lesz.

2016. aug. 19. 16:25
 22/27 anonim ***** válasza:
92%
A párizsi még csak nem is emberi kaja :D
2016. aug. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Acanashop.hu Itt ha nagyobb kiszerelést vásárolsz akkor ingyen házhoz is hozzák az ország bámelyik pontjára. Orijen, Acana, Happy Dog ezek jó tápok, bármelyiket veheted. Tejet többet ne kapjon vagy táp vagy semmi. Nyugi nem fog éhen halni, csak olyan mitn a kisgyerek aki a csokiért sír és megkapja. Most őszintén te amikor gyerek voltál (ha még nem vagy az) mi lett volna veled ha csokin éltél volna mert azt szeretted. Ha nem eszi egyeltalán a tápot, akkor megpróbálhatod a BARF módszert. Kicsit költségesebb és macerásabb, de a minőségi (nem a Pedigre meg a Darling) táp mellett ez a legjobb etetési módszer, olvass utánna. Nincs a torkában semmi amúgy, h csak folyadékot hajlandó enni? Én megnézetném másik orvossal biztos ami biztos, több szem többet lát. Ha kérdésed van, írj bátran privit.
2016. aug. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

23-asnak kulon koszonet!

Oszinten: en nem szerettem a csokit soha es most se szeretem:D

Mar megis neztem es megrendeltem neki ezt:

[link]

2016. aug. 19. 17:14
 25/27 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a táplálék szilárdságával van baja? Tegnap futottam bele egy nyelőcsőszűkületes babakutyáról szóló posztba, aki nem tud semmi mást megenni, csak teljesen folyékonyra turmixolt táplálékot. Lehet érdemes lenne a turmixolást is megpróbálni, hátha a híg ennivalót megeszi.
2016. aug. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Ez egy szuper táp, kérdező. :)

Állatorvossal azért vizsgáltasd ki a kutyust, hogy egészséges-e, és ha igen, akkor ne aggódj, nem hal éhen.

2016. aug. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Aztaaa eszi :ooo
2016. aug. 20. 08:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!