Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék egy kutyát, de...

Szeretnék egy kutyát, de anyukám nem engedi. Hogy vegyem rá?

Figyelt kérdés
Anyukám nagyon nem szeretne kityát és nem is engedi meg nekem, de én tényleg nagyon durván imádom az állatokat. Segitsetek, hogy vehetném rá? :(

2016. aug. 20. 19:40
 1/6 anonim válasza:
100%
Szia! Először csak beszélgess vele, hogy mit szeret, illetve nem szeret a kutyákban. Ne erőltesd az egészet mert csak ronthatsz a helyzeten és végképp megtiltja. Az okokat amiért nem engedi írd már meg mert úgy még jobban tudnék segíteni
2016. aug. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Először azt írd meg nekünk, hogy MIÉRT nem engedi anyukád, mert ez nem mindegy.

- Anyagilag nem engedhetitek meg magatoknak? Egy kutyus eltartása elég sok pénzbe kerül.

- Attól fél, hogy nem foglalkoznál vele, és neki kellene?

- Utálja, nem bírja elviselni a kutyákat?


Tehát, tudakold meg, hogy mi az oka, hogy nem engedi (hiszti nélkül), úgy tudunk tanácsot adni.


Hány éves vagy?

2016. aug. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azért nem szeretne, mert, hogy tönkre teszi a kertet pedig ez nem igaz, mert nagyon sok ismerősömnek nem teszi tönkre. Amúgy ma megkérdezem tőle és majd leírom nektek.:)
2016. aug. 21. 10:49
 4/6 anonim válasza:

Nekem 2 kutyám van de nagyon szeretnék egy harmadikat.Az én szüleim nem engedték de tegnap voltunk devecseren kutya kiállításon és ott nagyon sok szép kutya volt.A szüleimnek pedig megjött a kedve a kutya tenyésztése ezért jövöre elkezdjük.Nekem egy labradorom van aki egyáltalán nem teszi tönkre a kertet,de a másik keverék és az szokott ásni a kertbe.


De próbáld még a szüleimet rá beszélni egy kutya kiállításra és talán megjön a kedvük.

2016. aug. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De nekem nem hiszi el, hogy nem ás. Mert mindig mondja, hogy ás meg kapar meg tönkre teszi a kertet meg ilyenek. Es nem értem, higy miért nem hiszi el😭
2016. aug. 21. 11:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Mond el neki, hogy a kutya akkor ás, ha unatkozik, nincs lemozgatva. Kölyök korban viszont tényleg szoktak rombolni. Ajánld fel neki, hogy menhelyről egy nyugodt kutyát hozzatok, akit rendesen lefárasztasz minden nap. Napi több óra séta, játék, tanítás, lehetőség szerint bandázás másik kutyákkal. Így nem fog rombolni a kertben.
2016. aug. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!