Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol van a Dunakanyarban jó...

Hol van a Dunakanyarban jó kutyás hely?

Figyelt kérdés
Ahol be lehet engedni a kutyát a vízbe, nem nagy a sodrás, nem túl koszos a part és nincs túl sok horgász, napozó ember, akiket zavarnánk :) A térképen sok szép helyet látok, de nem tudom, hogy a gyakorlatban van-e ott "bejáratott" kutyás sétahely.
2010. ápr. 20. 11:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
én ezt úgy szoktam megoldani, hogy elindulok kocsival és ahol találok alkalmas helyet ott megállok. Nincs terv, majd alakul! Voltam már így Visegrádnál és Nagymarosnál is, de Szentendrénél és a Hajógyári szigeten is!
2010. ápr. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát mi is így szoktuk, de gondoltam, ha volt olyan hely, ami valakinek már megtetszett valamiért, és mi még nem vettük észre valamiért, akkor szívesen megnéznénk :)
2010. ápr. 20. 11:43
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szentendre, Postás strand. Nem szoktak gyakran horgászni ott, és fürdőzők is csak a legmelegebb napokon vannak, de olyan széles ott a járható partszakasz, hogyan bőven megférnek egymás mellett a kutyások és a fürdőzők is.
2010. ápr. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!