Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya legyen?

Milyen kutya legyen?

Figyelt kérdés

Egy olyan kutyust szeretnék aki közepes-nagyobb termetű és a rossz napokon velem van és megnyugtat ugymond..

És megvédene, ha olyan van.



2016. aug. 22. 07:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát ez elég szubjektív dolog.

Meg ugye a nagy kérdés, hogy mennyi időd van rá, mert ugye hiába mondanám én, hogy a border collie egy nagyon barátságos, és szerethető kutya, azt sem szabad elfelejteni, hogy hiperaktív, nem is kicsit, és rengeteget kell vele játszani, hogy elfáradjon.

Mondjuk ha nekem most nagytestű kutya kellene, akkor biztosan landseer-t vennék. Nézz utána a fajtának, nekünk az első kutyánk volt landseer, és imádtuk.

Vagy az is jó megoldás lehet, ha örökbefogadsz egy kutyát, akár fajtamentőktől, menhelyről.

2016. aug. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szia! Szerintem bármelyik kutya megfelel a leírásodnak, minden csak neveltetés kérdése. Pl. a máltai selyemszőrűnk nem enged be senki idegent a házba, mindjárt nekimegy, a dobermannunk meg olyan mint egy kezesbárány. A kutyusok alapból olyanok, hogy rosszabb napokon is veled vannak :)
2016. aug. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
És te mit tudnál nyújtani neki? Ha jó napod van,akkor is foglalkozol vele? Lakásban vagy kertben tartanád? Felkészültél, hogy min. 15 évig ő hozzá kell igazítani az életed?
2016. aug. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, felkészültem és az életemet ő hozzá igazítanám, azt tenném ami neki a legjobb. Lakásban lakom, de semmi elfoglaltságom nem lenne és nincs is és nem, nem pótléknak szeretnék kutyát, hanem hogy legyen egy igaz barátom akit imádhatok. Szinte mindig vele lennék.
2016. aug. 22. 08:42
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
Bocsi de ez rosszul kezdődik. Így jönnek létre az agyon kényeztetett idegbeteg kutyák.... szeresd de ez ne úgy nézzen ki hogy kutya peéenkára kell mrítenie egész nap nasizik minden "finomságot" eszik egész nap babusgatod.....ez így sz_r. Nagyon remélem nem így gondoltad.
2016. aug. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem, nem így gondoltam.

A mindent megadnák neki, azt úgy értem h ami jó. Tehat neki valo eledel, sok seta es jatek kutyasuli mellette rengetegnel is több szeretet.

2016. aug. 22. 09:41
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Menhelyi kutyus. Nagyon hálás lenne érte
2016. aug. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Legyen olyan amilyet szeretnél!De attól még nézz utána hogy milyen igényei vannak a kutyusnak.És látogass meg egy kutyamenhelyt vagy menj el a Tappancshoz (a Tappancs hasonlít egy menhelyhez csak nem ölik meg a kutyákat).
2016. aug. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!