Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát vegyek?

Milyen kutyát vegyek?

Figyelt kérdés

Lakásban lakok.Ès nagyon szeretnék kutyát.Nagyon régóta ismerem a kuzyákat,rengetehet olvastam utána.Kívülről fújom a kutyafajtákat.De egy baj van nem tudom milyen kutyit válasszak.Mindene meglenne(napi 3 séta,RENGETEG közös játék,kozmetika,kellékek,szeretet,jó környezet)3 kutya között gondolkozok:

Bichon:az eggyik családtagomnak van ès nagyon aranyos cuki gyengéd hűséges.

Yorkshire terrier:eleven,a barátnőmnek van ilyen kutyája(lány vagyok)nagyon játèkos mozgékony.

Kínai Meztelen kutya:gyengéd okos szép aranyos,nagyon régóta tetszik.


2016. aug. 22. 10:50
 1/7 anonim ***** válasza:
14%
Ha első saját kutyád lenne, inkább a bichon. A yorkiekat én is szeretem, de terrier, ezért nem csak pörgős, hanem makacs is. A meztelen kutyákkal nincs tapasztalatom, de ő aztán igényel olyan dolgokat, amiket alap esetben, egy bundás társa nem feltétlenül.
2016. aug. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
Kínai meztelen nagyon kedves és aranyos élőben. Ha gondoskodsz a bőr ápolásáról és nem égő neked hidegben kutya pulcsit adni rá, akkor bátran ajánlom. A yorki is imádnivaló, de nagyon unalmas,hogy mindenkinek az van szinte. A bichon nekem nem tetszik, egyik változat sem. De ettől neked még jó lehet.
2016. aug. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
Na mi van megengedik végre a szüleid? És mi lett a biewer yorkieval? Úgy emlékszem az is te voltál. Van rá pénzed? A napi 3 séta mennyi időt jelent? Kutya iskola? Csak a cukiságot nézted? A kutya igényeinek is utána néztél? Az egy dolog hogy az összes fajtát ismeres... de azt is tudod melyik milyen? Azt válaszd amelyik illik hozzád(nem kinézetre gondolok...)
2016. aug. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
43%
Ha neked ennyire mindegy, akkor nem fontolnád meg azt a lehetőséget, hogy nem veszel, hanem megmentesz egyet a menhelyről? Olyan szomorú kis életük van ott... ráadásul ha elmondod, hogy hogyan élsz, mit tudsz nyújtani, akkor ajánlanak olyat, aki igényei és szokásai alapján neked a legmegfelelőbb lenne.
2016. aug. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%

Véleményem szerint, hacsak nincsenek kiállítási terveid, akkor egy szimpatikus menhelyi kutyával jársz a legjobban.


A fajták közül nekem egyik sem a szívem csücske, de ha már, akkor nekem a yorkie a legszimpatikusabb, mert terrier, eleven, pörgős.

Azt kéne eldöntened, melyik kutya jelleme illik hozzád leginkább, ne küllem alapján válassz.

2016. aug. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
37%
Véleményem szerint senki nem kérdezte a menhelyet és baromi unalmas az erőszakos térítés. Fajtákról volt szó, nem bizonytalan eredetű korcsokról. Mi is pórul jártunk vele.
2016. aug. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Az anyagi megvan hozzá.Menhelyiről is gondolkoztam csak az a baj hogy kölyköt szeretnék és félek hogy nagyra nő.Ja és a yorkiba értettem a biewert is,az nektek nem mindegy hogy megengedték e vagy sem,az a kérdés milyet vegyek és kész.Amugy köszönóm mégegyszer a válaszokat.És amugy majdnem mindenki (tisztelet a kivételnek)egyből rám támad hogy;anyagi?séta?van időd?...stb.Az a kérdés milyet vegyek nem az hogy kell gondozni.Ismerem a kutyákat nagyon.Nagyapám állatorvos és sokat szoktam segíteni neki.Jellemre is ismerem a kutyákat.
2016. aug. 22. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!