Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Német juhászkutya tartható...

Német juhászkutya tartható lakásban?

Figyelt kérdés

2016. aug. 22. 20:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
25%
Nem igazán tartom jó ötletnek..
2016. aug. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
25%
igen, de büntetés számára!
2016. aug. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


[link]


Van vmi olyan fajta kutya ami ő rá hasonlít és lakásban is tartható? 😭😭😭😭😭

2016. aug. 22. 20:39
 4/13 anonim ***** válasza:
Akiket ismerek nj tartókat és lakásban van a kutya, azok már nem iskolába járók, nem dolgoznak reggel 8-tól estig, hanem szabadúszók és a nap nagy részében közös programjaik vannak a kutyájukkal.Pl kiképzés, nagy séták bárhol a szabadban, netán ügyintézés közben a kutya autóban van, stb.
2016. aug. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De annyira hiányzik, miért vették el tőlem 😭😭😭
2016. aug. 22. 20:44
 6/13 anonim ***** válasza:

Elvették a kutyád de szeretnél egy másikat?

Miért nincs már veled?

2016. aug. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Vagyis vettetek egy nj-t lakásban tartással. Közben a szüleid rájöttek, nem igazán jó gondolat volt, és elkerült a kutya?
2016. aug. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Egy parkban találtam 5-6 hetesen gy bokorban kidobva .. Kerestem a gazdiját, nem lett meg és chip se volt.. 2 hetet lehetett velem .. anyukám nem engedte hogy megtartsam igy el kellett ajándékozni .. már 7 hónapos, kapok róla képeket, jó helye van és boldog de nekem elmondhatatlanul hianyzik .. de ha felnovok nagyonnagyon szeretnék egy ilyen vagy hasonló kutyát, az se baj ha keverék, ő is az volt németjuhász meg valami.

Koszonom a válaszokat.. 15/L

2016. aug. 22. 21:23
 9/13 anonim ***** válasza:

Tartható szinte bármilyen kutya lakásban, néhány fajtát kivéve, de csak úgy, ha a kutya igényei is ki vannak elégítve.

Elég séta, mozgás, játék, tanulás stb. van számára biztosítva élete minden napján.

2016. aug. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A menhelyek tele vannak ilyen mixekkel. Szerintem ott találsz majd hozzá hasonlót ha eljön az idő.
2016. aug. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!