Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pitbull, amstaff vagy keverék?

Pitbull, amstaff vagy keverék?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A kutyát sajnos szaporítótól vettem, anélkül, hogy utána olvastam volna, hogy ilyen is van. A lényeg, hogy amstaffot szerettem volna, de így utólag nem vagyok benne biztos, hogy tényleg az e, főleg TK. nélkül. Jelenleg 6 hónapos, 47cm marmagasságú és 16 kg. Többen mondják, hogy ez nem amstaff....sőt, hogy korcs...A képek alapján ti mit gondoltok?


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2016. aug. 23. 13:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy azok a szülők voltak, pláne az apa kétséges.

És ha azok voltak is, ki tudja milyenek voltak a nagyszülők, dédszülők stb. A szaporító nem tudja vagy nem is érdekli, hogy összeillik-e a két kutya, amit pároztat (vérvonal, örökített tulajdonságok, betegségek szempontjából). Ezért nem lehet megjósolni, hogy milyen lesz az utód még akkor sem, ha a szülők úgy néznek ki, mint a fajtatiszta kutyák.

Ettől még persze szélesedhet a feje valamennyit.

2016. aug. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nagytestű kutyák kb. 2 éves korukra fejlődnek ki, nagyjából a koponyaméret is addigra alakul ki (az az utolsó).
2016. aug. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Simán szélesedhet még a feje.


Tuti, hogy van benne amstaff, majd később aztán meglátjátok, mennyit változik a kinézete.


Egyébként nagyon szép kutya!

2016. aug. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Még néhány kép:


[link]

[link]

[link]

[link]

2016. aug. 27. 12:40
 15/15 anonim ***** válasza:
Keverék. De általában aki mondja a saját kutyájáról,hogy "amsztaff" meg "pitbú" annak a kutyája is keverék. Az meg más kérdés,hogy vannak 35kgos amstaffok, amik úgy néznek ki mint egy sertés, nézz meg pl. egy adba pitbullt, brutálisan néz ki,közben meg 15-20 kiló
2016. okt. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!