Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen elektromos nyakörvet...

Milyen elektromos nyakörvet ajánlotok?

Figyelt kérdés
Nem nagyon bírja a kutyám az áramot. Volt annyi eszem, hogy eső után megfogtam a villanypásztor faoszlopát, az pedig hanyagul volt összerakva, és engem is és a kutyámat is megrázott. De abban a villanypásztorban olyan erős áram volt, hogy szó szerint hanyatt vágott. Sokat szoktunk túrázni erdőben, amikor biciklivel megyek, akkor is magammal viszem. Persze nem az lesz, hogy megjött a nyakörv,jajj de jó, próbáljuk is ki, hogy működik-e. Lehet sohasem lesz használva. Olyan lenne ez nálam, mint a légzsák az autókban, csak akkor kell, amikor nincs más lehetőség. Egyébként én is betiltanám az elektromos nyakörveket, mert biztos vagyok benne, hogy sokan csak nevelésre használják. De mivel hogy lehet venni, így élnék a lehetőséggel.
2016. aug. 23. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Próbálj ki egy párat magadon aztán azt vedd meg, ami a legjobban bejött.
2016. aug. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Nehéz... Amit mi vettünk nem működik hosszú szoru kutyánál :/
2016. aug. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az elektromos nyakörv pont, hogy nevelésre való, olyan kutyáknál, akik bizonyos ingerekre (pl vad) teljesen megsüketülnek. Nem távirányító.
2016. aug. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem nem vagy normális ha ráadod a kutyádra. Persze te nyugodtan hordhatod
2016. aug. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az elektromos nyakörvet a munka kutyákhoz találták ki, vadász, szolgálati és ringes kutyákhoz. Betiltani? Minek? És mit használjanak helyette? 50-60 m-es hosszú pórázt? Pláne, hogy nem is büntetésre használják sokan ezt, de ez már túl bonyolult lenne.


Az egy más rész, hogy a családi kutyások is elkezdték használni, ha elrontják a nevelést.


Kérdező, ha vadászat letiltására vagy behívási problémákra kell, akkor a vadász kutyás nyakörvek közül válassz. Tompább érzete van, büntetésre az a jobb.

2016. aug. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!