Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért fájhat a kutyámnak az...

Miért fájhat a kutyámnak az ha kakil?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy Westie terrier kutyusom, most kb. 1 éves. Éppen tüzel. Két napja, ha kakil nagyon sír, mondhatni sikít annyira fáj neki, ha kakál. Ez engem nagyon aggaszt. Vajon mi baja lehet. Kérlek segítsetek! Köszönöm!

2016. aug. 24. 15:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Az én kutyám is sírt, kiderült, hogy nyirokcsomódaganata volt, a medence mögött. Kb 1 hónap volt a lefutás az első tünetek megjelenése és aközött hogy el kellett engedni.

Vidd orvoshoz. Nem mondom, hogy neki is az van, de ez jelezhet komolyabb bajt is.

2016. aug. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ez állatorvosi eset lesz. Nem a tüzelés az oka. Ha eddig nem történt ilyen, akkor pláne nem a tüzelés. Nem adtál neki véletlen valami csípős kaját??? Amúgy hogy ennyire sír lehet inkább lenyelt valamit ami megakadt a belében, vagy ha véres a széklete, mindenképp vidd el állatorvoshoz, mert csak ő tud konkrét választ adni, és amíg tippelünk, addig is csak múlik az idő, és szegény kutyusnak egyre nehezebb lesz. Én amikor szorulásos volt a kutyám parafinolajat adtam neki, azután kakilt, ezt telefonon az állatorvos ajànlotta. Patikában lehet kapni PARAFIN olajat (nem ricinus!), bár az enyém nem sírt, és a tiéd elég rémísztően hangzik, hogy mondod, hogy sír. Akkor ez valami komolyabb dolog. Lehet, hogy lenyelt valamit, ami megakadt.
2016. nov. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!