Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megharapott a menhelyen egy...

Megharapott a menhelyen egy kutya (? )

Figyelt kérdés

Lementem a menhelyre kutyát sétáltatni és kiadtak egy olyan kutyát nekem aki nem akart kijönni meg nem ismerte a pórázt és mondták hogy huzzam és jönni fog. Nemakart jönni elfeküdt meg rángatta a pórázt és beletekeredett. Ki akartak bogozni megsimiztem h megnyugodjon picit erre megharapott:(

És megkaptam h rosszul nyúltam hozzá és azért kapott meg:$

Ilyenkor mit tudok csinálni?



2016. aug. 24. 16:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%

Feszült,ideges kutyás NEM SIMOGATUNK.


A kutyák testbeszédével tisztában kéne lenned,meg hogy mire hogy reagálj,főleg ha menhelyi kutyákkal akarsz foglalkozni akik lelkileg sérültek,sokuk nem szocializált.


Semmit nem tudsz csinálni ha mély a seb orvos,tetanusz,fertőtlenítés.

2016. aug. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
Beadatsz egy tetanuszt.
2016. aug. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hjaaj sajnálom😔 igen, tényleg nem tudtam, de nemértem miért adtak ki nekem ilyen kutyust mikor először mentem és csak ismerkedni szerettem volna velük mert lehet hogy örökbe fogadnék egyet
2016. aug. 24. 16:59
 4/15 anonim ***** válasza:
9%
Az érintésed harapásnak érezhette és ezért haraphatott meg. Igazuk van az ott dolgozóknak és az első válaszolónak.
2016. aug. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
31%
Akkor mondhattad volna vekik hogy örökbe fogadni szeretnél és esetleg hogy nem értesz a kutyákhoz, akkor nem történt volna meg a baj.
2016. aug. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Igazuk van, ja bocs, igen tényleg ki kell adniuk olyan kutyát amelyik harapós és nem bír sétálni pórázon !!

Menjetek a p....csaba !!!

2016. aug. 24. 17:30
 7/15 A kérdező kommentje:
Es mivan avval h az egyik gondozot is megharapta?? Mikor kiakarta hozni a kutyat?? Akkor mert adtak ki?????
2016. aug. 24. 17:39
 8/15 anonim ***** válasza:
20%
Mert voltak olyan rohadekok h rad akartak bizni a setaltatasat, mert nekik nem ment es nem akartak erolkodni.. erre nem gondoltal?
2016. aug. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hat k..va jo ...
2016. aug. 24. 18:14
 10/15 anonim ***** válasza:
26%

Most ez vagy kamukérdés, vagy te vagy nagyon naiv....


Mit hittél? Hogy a menhelyen olyan kutyák vannak, akik ismerik a pórázt tudnak sétálni, hisz előtte a gazdájuk is biztos megtanította nekik meg sokat sétáltak?


Egy félős kutya sok minden miatt lehet félős, pl azért mert az előző gazdája verte, tehát ha úgy nyúlnak hozzá, akkor félelmében igen, odakaphat.


Nem tudom mit beszéltél a gondozókkal, de ezeket el szokták mindig mondani, hogy mire figyelj a kutyánál. Bár nem értem miért nem kértél segítséget vagy miért nem szóltál, ha nem értesz a kutyákhoz...

2016. aug. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!