Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért szökik el a kutya?

Miért szökik el a kutya?

Figyelt kérdés
Akit szeretnek és törödnek vele, miért szökik el?
2016. aug. 24. 20:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert nincs fegyelmezve. Ha látja hogy a gazda nem bír vele és neki mókás akkor miért ne csinálná? Hisz nincs következmény. Egyébként sokszor a séta hiánya okozza, ha van sétltatva akkor pedig a fegyelem hiánya esetleg a helytelen falkasorrend okozhatja.
2016. aug. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Mert hülye!

A kutya is lehet hülye, ahogy az ember is.

2016. aug. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
#2 te us elég hülye vagy...
2016. aug. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
megéri leszidni emiatt hogy megneveld, mert a végén sosem jön vissza. nneki is jót teszel ha nem engeded ki, csak ő ezt nem tudja, mert nem tudja milyen emberek élnek odakint
2016. aug. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

# 3/


Ezért fizetnek!

2016. aug. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
Ivaros, neveletlen, nincs lemozgatva, nincs eleget sétáltatva.
2016. aug. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
38%
Hagyjuk mér ezt a hülyeséget hogy ha ivaros akkor csak neveletlen lehet... nagyon sok ivaros kutyát ismerek akik meg vannak nevelve és soha nem ellenkeznénak a gazdájukkal... az én kutyáim is ivarosak és semmivel sem másabb mintha ivartalanok lennének... ne mondjuk már butaságokat...
2016. aug. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%
Utolsó, igazad van, ivaros kutya is lehet jól nevelt. De ha mégsem nevelik megfelelően -ami lássuk be, a gyakoribb eset-, az ivaros kutyák még hajlamosabbak a szökésre.
2016. aug. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
57%

lehet keresni a különböző okos tanácsokat, de szerintem egyértelmű: rossz a kerítés.

és most nem trollkodni akartam. nekem szerencsére még nem volt tapasztalatom ilyen kutyával, de nem hiszem el, hogy egy kutyát annyira le lehet fárasztani napi szinten, hogy ne lenne kedve egy kis plusz sétára.(főleg ha már szokássá vált)

2016. aug. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!