Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Angol szetter mellé milyen fajta?

Angol szetter mellé milyen fajta?

Figyelt kérdés

Szeretnek egy angol szettert. nagyon szeretem a szettereket. Legszivesebben lenne ír ,angol es gordon szetterem is,DE!

Házörzore is szukseg lenne.

Sulyra ,mozgasigenyre hasonlo kutyara lenne szukseg,csak olyanra ami meg tudja vedeni a hazat.

Felmerult:

Boxer

Argentin dog(tudom sulyra nem hasonlit)

Német juhász.


Milyet fajtát ajánlotok?



2016. aug. 24. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Vegyél egy szettert és riasztót... az uncsitesós kérdező vagy ugye?
2016. aug. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Házőrzőnek a nagytestű pásztorkutyák való elsősorban, mint pl. komondor. Boxer nem házőrző, és sem ő, sem az argentin dog nem tartható udvaron.

Német juhász munkakutya, a házőrzésen kívül rendszeres képzést, munkát, tréninget is igényel.

2016. aug. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
P_csöm tele van a kuvasz-komondor ajánlgatásból... értem én hogy házőrző de ezeknek hatalmas helyigényük van értsétek meg ! Nem lehet láncon tartani . BOCS AZ OFF-ért.
2016. aug. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
Még annyi hogy rottweiler jó NEVELÉSSEL . Vagy akita , tosa inu de ezek nektek túl kemény kutyák . Bocs de ezt le tudtam szűrni a 3 kérdésedből . Esetleg bordeux-i dog , cane corso ami még késöbb szóba jöhet ha lesz nagyobb tapasztalatotok az afrikai oroszlánkutya és a boerboel . Ha tudjátok kezelni akkor a kanári is jó lehet.
2016. aug. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Légyszi az akitákat se ajánlgassátok ilyen célre.... megfelelőek rá de csak ezért ne tartsa senki....
2016. aug. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
34%
Kedves 5-ös válaszoló irtam hogy túl kemény kutyák
2016. aug. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tudom láttam csak megerősítettem hogy senki se ajánlja és ne is válasszák az akitát.
2016. aug. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Eloszor is. elso valaszolo. nem mindegy ,hogy ki milyen kerdest tesz fel?valaszom: Nem!!!


Amugy. tizen eves tapasztalatom van a kutyakkal ,ugyhogy nem kell mondani,hogy neked ez tul kemeny... nem ismersz ,akk. honnan veszed. Egy egyszeru kerdes volt. velemenyeket kertem!

2016. aug. 25. 09:57
 9/9 anonim ***** válasza:
Kaptál véleményt... A házad védelmére ne kutyát hanem riasztót vegyél...
2016. aug. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!