Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan, hogy a kutya...

Tom0919 kérdése:

Van olyan, hogy a kutya megunja a tápot (Royal Canin)? Egyre kevesebbet eszik, tegnap már hozzá se nyúlt, viszont ha adok neki csirkefarhátat azt szó nélkül beburkolja. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
2016. aug. 27. 10:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Örülök neki de én meg 20 éve tenyésztő vagyok. Amit leírtál az akkor alakul ki ha valaki 30 percet áztatja és aztán kapja meg a kutya azt a "pépet". Én arról beszélek hogy táp arra víz aztán kutyáknak. És ők ropogtatnak. Egy kutyámnak sincs fogköve. De fogkő ellen ma már sok mindent lehet venni és rágnak a kutyák eleget.
2016. aug. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Megertem az allaspontod, de szerintem sokkal egyszerubb es celszerubb az a modszer, hogy tap es mellette kulon talban allandoan viz. Megeszi a tapot, rag, es arra igyis ugyis iszik vizet, mert megszomjazik a szaraztol. Viszont igy a fogainak is jobb. Es valoban a folyadek segit az emeszthetosegben, de eleg ha utana, elotte iszik nem kell kozben;) had ragjon. Akkor nem muszaj extran kolteni mindenfele ragokara, csak lehet. ;)
2016. aug. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!