Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért morog a kutyám mikor...

Miért morog a kutyám mikor eszik, és közben simogatom! Hiába probálom leszoktatni erröl nem megy! Szeretném ha megtanulná hogy én adom és nem kell féltenie az ételét! Későbbiekre nézve nem szeretném ha a kisgyerekem odanyulna és megkapná! Tippek?

Figyelt kérdés
2016. aug. 27. 22:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
56%

Rossz a hozzállásod. Ha az én kutyám morogna rám, egyrészt kapásból kapna egy nyaklevest, elvenném a kaját, aztán simogatnám tovább, mert 1, a rossz viselkedésat következetesen büntetjük, 2, nem ő fogja eldönteni én mikor mit csinálhatok!

Ezek után kitalálható, hányszor mer rámmorogni... És a történet szépsége, hogy ha az állat érzi, hogy veled nem jó szívózni akkor nem is fog egyéb alkalmakkor se. ÉS igen, ha elég erős a kontrollod, még akkor is békén fogja hagyni a gyereket, ha rangsorban maga alattinak tekinti, mindaddíg, amíg tudja, hogy erősen a védelmedben van.

2016. aug. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Pont azért morog a kutya mert éves közben elkezdted btatni.

Pl az enyémet mindig hagytuk nyugodtan enni, így ha a közelébe megyek vagy megsimogatom, sincs probléma. Pedig eléggé hirtelen haragú a lelkem.

2016. aug. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy valaszoltatok,de nem kell édes fiamozni szerintem.normalisan tettem fel egy kérdést amiben bizonytalan vagyok vagy éppen Nem tudom a helyes viselkedést!a másik meg elkezdtem vinni kutyasuliba úgyhogy inkább rajuk hallgatok! Ezzel be is fejeztem! 😀 több kommentet nem kérek!! Főleg nem ilyen stílusba!!!!!!!!
2016. aug. 28. 11:08
 14/17 anonim ***** válasza:

Elektromos sokkoló is le tudja nevelni a morgásról.

Azt is próbáld ki.

2016. aug. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Hat te is szépen meg vagy nevelve nem mondom!!!! Ezek szerint te próbáltad? Ezt állatkínzásnak is hívják! Istenem! Néha meglepődők... Ha unatkozol,ne itt tedd!!
2016. aug. 28. 17:44
 16/17 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem értem miért kell ilyen ellenségesnek lennie egy két embernek.. Úgy tudom ez az oldal azért van ha valamiben nem vagyunk biztosak tanácsot vagy tippet várunk a kérdésre. Valamint tapasztalatainkat megosztjuk egymassal.de latom egy két ember csak azért jar ide,hogy okoskodjon a semmibe,jah persze ,mert ők mindent tudnak ugye?
2016. aug. 28. 17:53
 17/17 anonim válasza:
Nem nagyon szoktam kommentelni ilyen hozzászólásokra, mint amit itt levágott egy két "okos"ember. De ezt már nem lehet szó nélkül hagyni. Ha valaki feltesz egy normális kérdést, akkor miért kell ilyen bunkó stílusban válaszolni? Azt hiszitek, h ezzel menők vagytok? Ki kell ábránditsalak titeket, mert nem. Hanem a butaságot mutatjátok meg. Sztem ezt az oldalt azért hozták létre, h az emberek segitsenek a másiknak, ha vmiben bizonytalan vagy esetleg nem tud vmit. Sztem a kérdező semmi rosszat nem kérdezett. Csupán azt, h mivel lehetne leszoktatni arról, h ne morogjon.... igenis tudnia kell a kutyának, h ki a fönök. De egyébként meg nem kell ilyen hülyeséget irni, h van sokkolo, v mi. Mert ez állatkinzás lenne. Egyébként sztem probáld ki magadon te nagyon okos. Vagy a te kutyádnál ezt használod? Vagy ezzel neveled? Hát komolyan mondom, h ilyen hülye is csak te lehetsz. Ja, amúgy meg csak azt irta, h simogassa evés közbe.. nem pedig azt h baztatja. A kettö között van egy kis különbség. Jöhetnek a nagyon okos beszolásaitok, de nem érdekel. További szép napot :)
2016. aug. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!