Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez mitől lehetett?

Ez mitől lehetett?

Figyelt kérdés
Van 2 puli kutyám, az egyik szuka, a másik kan. A szuka pár napja kapott egy oltást, amitől elvileg 11 hónapig nem fog teherbe esni. Tegnap reggel pedig 5 és 6 óra között, amikor jöttem haza, ott volt a kapunál, mint ahogy szokott, aztán megállt furcsán, azt hittem, öklendezni akar, aztán elkezdett dőlöngeni, majd elesett, és lefeküdt a földre. Ott feküdt egy darabig, aztán felállt, de tegnap délelőtt elég sokat feküdt, aztán délutánra már minden olyan volt, mint előtte, és ma sem vettem észre különös dolgot. Az oltásnak lehetett az valami mellékhatása, vagy mitől lehetett?

2016. aug. 29. 11:15
 1/2 anonim ***** válasza:
53%

Állatorvos??


Egyébként a fogamzásgátló injekció tönkreteszi a kutya szervezetét, az is lehet, arra allergiás, vagy ki tudja... Ivartalanítsd a szukát, ne ilyen hormonbombával mérgezd, mert nagyon súlyos szövődményeket okozhat!


Arra meg inkább nem írok semmit, hogy a kutya összeesett, te meg álltál és lested felkel-e... Ilyenkor azonnal orvos!!

2016. aug. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Különben nem csak álltam, és lestem.. Állatorvost pedig nem tudtam hívni olyankor, mert Vasárnap nem rendel, de majd ma beszélünk vele. Amikor feküdt, megnéztem a füleit, hogy nem-e hideg, mert elvileg akkor gond van a vérkeringésével, és az rendben volt, aztán nem sokkal később felállt, és ugyanúgy viselkedett, ahogy szokott, de szinte egész nap figyeltem, mindig ki mentem hozzá, hogy minden rendben van-e.
2016. aug. 29. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!