Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan neveljem meg a kutyámat...

Hogyan neveljem meg a kutyámat ha az apám nem hagyja?

Figyelt kérdés
Én próbálom nevelni de apám folyton okoskodik hogy ezt nem így kell, meg hogy az teljesen normális ha a kutya morog amikor eszik. pedig ez tudom hogy nem így van. kipróbálok folyton dolgokat hogy most ezt csinálom de folyton leszól hogy ez hülyeség. pedig neten nézek dolgokat meg ide is szoktam feltenni és azokat is kipróbálom. És nekem mondja hogy nem tanítok semmit a kutyának. tanítanék én ha hagyná. ti mit csinálnátok a helyemben?

2016. aug. 29. 13:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? A kutya mennyi idős?


Amúgy ne foglalkozz vele, az én szüleim is ezt csinálják, csak hála istennek én már nem velük lakok. Ha át is jönnek és rákezdenének, még előtte leállítom őket, hogy "köszi, majd én tudom" és ennyi. Az viszont már nagyobb baj, ha te mondjuk tiltasz valamit a kutyának (pl kunyerálás, felugrálás), apád meg ráhagyja és engedi neki.

2016. aug. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Te csak neveld, ahogy jónak látod. Veled szemben a kutya engedelmeskedni fog, ha jól neveled. Maximum apádnak nem fog szót fogadni, az meg legyen az ő baja.
2016. aug. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mondd neki hogy ém ezt így látom jónak és ha látom hogy nem válik be rátérhetünk a te módszereidre... (De mivel úgy látom hogy te jól fpgpd tudni nevelni ezért nem kell neki beleszólni)
2016. aug. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
mindenz engednek neki. kunyerálás, felugrás, ágyban alvást. pedig mondom hogy az ágyban csak a falkavezér aludhat. én 14 vagyok
2016. aug. 29. 14:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is a kutyámmal alszok, mégis falka vezérnek tart, szót fogad. Nem tápon él.
2016. aug. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igen de mi igy neveljük
2016. aug. 29. 16:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Tanítani csak a falkavezérek tudnak. Te nem vagy falkavezér. Apád az. Ha nem akarod, hogy beleszóljon, előbb apádat kell legyőznöd!
2016. aug. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Na ezért gázos, amikor a gyerek kikönyörgi a kutyát, a szülő meg tojik bele az egészbe...


14 vagy, apád ezért okoskodik, mert te még "buta kisgyerek" vagy az ő szemében, ő meg "apa mindent jobban tud". Ezzel nem tudsz mit tenni. Majd fogják a fejüket, amikor a kutya elkanászodik... Sajnos amíg nála laksz, addig önző módon fenntarthatja magának a jogot, hogy olyan dologba is beleszóljon, amihez sík hülye (már bocs).


Te neveld a kutyát az olvasottak szerint, apád beszólásait meg ignoráld (egyik füleden be, másikon ki).

2016. aug. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!