Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az apám elvitette a kutyámat...

Az apám elvitette a kutyámat mit tegyek? :' (

Figyelt kérdés
Mire hazaértem a suliból már nem volt itthon. nem tudom miért tette, foglalkoztam vele, minden. a másik megmaradt. Mit csináljak? nagyon hiányzik:\'( Ő nem mond semmit hogy hova és miért :\'(
2009. szept. 4. 20:24
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
100%

Jajjjjjjj........

De volt már róla szó elötte is hogy esetleg elviszi?

Hát ez nagyon durva.

Hány éves vagy?

2009. szept. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálak:S de lehet hogy elvitte valahova és holnapra vissz hozza!!
2009. szept. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 A kérdező kommentje:

Hát úgy beszélt anyuval hogy el akarják vinni mert állitólag sok a baj vele pedig nagyon jó kutya volt!!! a Másik csinálta mindig a rosszat:(

és tuti nem hozza vissza :'(

amúgy 14 vagyok

2009. szept. 4. 20:35
 4/51 anonim ***** válasza:
100%
Hát én tuti bevágnám a durcát, és addig hisztiznék, amíg vissza nem kapom! Ez azért durva. Szegénykém. :(
2009. szept. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 A kérdező kommentje:
Azt teszem.nem szólok hozzá. ÉS még neki áll feljebb :( annyira gyűlölöm :'( mindig csak szemétkedik velem... de a nővéreim segge meg ki van nyalva én meg ... :'(
2009. szept. 4. 20:49
 6/51 anonim ***** válasza:
67%
Ez akkora szemétség! Velem ugyan ezt tette a barátom még májusban. A világ legédibb kiskutyája volt, ő meg elvitte és kidobta valahol:'S Azt mondta, h idegesítette, pedig nem is volt egyáltalán rossz kutya, még most is annyira elszomorít, ha rá gondolok, mert azóta sem lett meg.:S Remélem te majd több szerencsével jársz!
2009. szept. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
100%
Hát én addig nem szólnék a szüleimhez még vissza nem adják.Esetleg nézz el holnap ha van a közelben állatmenhely lehet , hogy oda vitte és akkor legalább láthatod.
2009. szept. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok

Hát ez nagyon durva. Hogy lehet ilyet csinálni? Hova vihette? Szerintem hívd fel a rokonokat,barátokat és utánna a menhelyeket. Keresd meg a kutyát! Hihetetlen komolyan hogy mik vannak.

2009. szept. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
100%

És tényleg ne szólj hozzájuk, max annyit hogy hozzák vissza a kutyát, és ha nem akkor ennyi........

Ilyet nem lehet csinálni. :-(

2009. szept. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 A kérdező kommentje:
valami haverjának adta oda... Akit amúgy is gyűlölök... Gondotlam rá hogy elmegyek és visszalopom... de nem tudom hol lakik:(
2009. szept. 4. 21:07
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!