Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon szeretnek ilyen fajta...

Nagyon szeretnek ilyen fajta kutyat, de a sulya aggaszt. Tenyleg gazos az etetese, vagy. Csak bekepzelem?

Figyelt kérdés

Szeretnem kanàri-szigeteki kutyat venni,de

mint tudom 38-59kg.

Ha 15 kilos tappal etetnem ,ami 8000Ft ,naponta 2-szer mozognek vele. 1 ora seta ,majd 1 ora vagy meg egy seta,vagy futas,biciklizes. Mennyi lenne az etetese/ho?


2016. aug. 30. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Haggyámáá...
2016. aug. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Még számoljál a táphoz havonta bolha-kullancs-,és szezonban szúnyog elleni védelmet. Féreghajtást,oltást. És akkor még nem volt szerencsére sem beteg, sem sérült a kutyád.
2016. aug. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne akarj egy kanárit futtatni, bringa mellett pláne, ha nem muszáj, nem arra való az ő testalkata :)

A tápnak meg a minőségét kell nézni, nem az árát meg a kiszerelését.

2016. aug. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha már a kajája necces, akkor szerintem ne. A kaja a legkisebb tétel, kanárinak szerintem kell még zöld kagyló (nem olcsó), bolha, kullancs, illetve a legnagyobb tétel az az állatorvos. Egy sima hányás/hasmenésre is ott lehet hagyni egy tizest a dokinál. Ha meg valami nagyobb gond van, kb egy vagyon szerintem.
2016. aug. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!