Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ma a kutyám nagyon vakaródzott...

Ma a kutyám nagyon vakaródzott és büdös is volt ezért megfürdettük de nem volt kutyasampon itthon ezért Head and Sholderst használtam lehet tőle baja? PLS normális válaszokat.

Figyelt kérdés

2016. szept. 2. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos hogy baja lesz tőle, de nem is túl jó. Hiszen számtalan könyv írja, hogy embernek való samponnal ne fürdessük a kutyákat. Én pl. annyit veszek itthonra, amennyi kitart egy darabig. Ha nem lenne, akkor kibírtam volna holnapig, aztán vettem volna.
2016. szept. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ muszáj volt már nagyon büdös volt talán megnyugtattál :) ment a zöld
2016. szept. 2. 20:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon nem szerencsés, nagyon kiszárítja a bőrét! Viszketni fog neki szinte biztosan.
2016. szept. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer tuleli de nekem emberkent mondta a fodraszom h felejtsem el a h&s-t mert rettentoen szarit. Embereket is.
2016. szept. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tesz jót neki.

Legközelebb vegyetek kutyasampont, nem egy nagy összeg. De azzal is csak végszükség esetén szabad fürdetni.

2016. szept. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Komoly baja valószínűleg nem lesz, hacsak nem allergiás valamelyik hatóanyagra véletlenül. Bőrirritáció, vakarózás előfordulhat.
2016. szept. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!