Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudom leszoktatni a...

Hogyan tudom leszoktatni a kutyámat arról, hogy emberi ürüléket egyen?

Figyelt kérdés
Tiszta gáz, de itt több kutyás is mondta már, hogy az övéké is. Nem tudom róla leszoktatni. Nálatok is van ilyen?
2010. ápr. 21. 21:12
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

22.14

Írtam, hogy duna parti városban lakom, ott van erdősáv, bokrok. Meg egy kutyafuttató egy völgyben, szintén erdősávokkal. Ezek a kijelölt futtatók. Hajléktalanok általában, főleg tavasztó- őszig ott élnek, és ők termelik. A kutya pedig megtalálja. Nem csak az én problémám ez, hanem több kutyásé is...

2010. ápr. 22. 16:44
 12/24 anonim válasza:
0%

kedves állatkínzó kérdező!

először is köszönöm tanácsodat, de nem biztos hogy megfogadom. bírom még kezelés nélkül.

kettő, csipkebokor vessző.

három, nincs udvarotok minek tartasz kutyát? nincs mozgástere és szart eszik. mi az állatkínzás ha ez nem az?

üdvözlettel: dr. Ernő

2010. ápr. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

ernő, nem alacsonyodok le a szintedre. Aki lakásban tart kutyát, az a sokezer/?/ ember mind állatkínzó? Hagyjuk már...

Olyanok válaszát várom, akik hasonló gonddal küzdenek.

2010. ápr. 26. 19:39
 14/24 anonim ***** válasza:
az első válasz adónak van igaza 100%ban. érdemes az állatorvossal konzultálni, hogy mi hiányzik az étrendjéből. ez nem jelenti azt, hogy sosem kapta meg, de most olyan szakaszba ért, hogy abból a valamiből több kell neki. egyébként szintén egyet értek azzal aki a tüneti kezelést említette. próbálj meg elolvasni néhány könyvet, hogy hogyan vállj falkavezérré, mert ide azt sok lenne leírni. üdv
2010. ápr. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktattam le a kutyámat a dögevésről (ürüléket hála istennek nem eszik), hogy amikor megláttam rákiabáltam hogy "fujj", és rákopiintottam az orrára. Most ott tartok, hogyha talál valamit leül előtte és néz rám azokkal a szép barna szemeivel ^^ Én ezt kölyökkorában kezdtem, nálam beváltt, nemtom mennyi idős a kutyád, de próbáld meg :) sok szerencsét hozzá :)
2010. ápr. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Az enyém kutyakakit evett. Egy kiadós fogmosás valami fantasztikus jó mentolos kutyafogkrémmel. Második alkalom után leszokott :)


Ha idős, sajnos szóba jöhet az idős kori elbutulás is. Vagy csak simán bosszantani akar valamiért.

2010. ápr. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Indiában a kutyák jellemzően emeberi ürüléken élnek, mert más nem jut, sok olyan tápanyag van, amit az emberi szervezet már nem tud hasznosítani, de a kutyáé még igen, tehát tényleg ezért eszi meg


És igen, sajnos a csövik ide.oda pottyantanak, a kutyáknak meg előfordul, hogy gusztusa támad rá, az enyém is csinált ilyet. Nálunk az a rendszer, hogy próbálom arra tanítani, hogy semmi talált dolgot nem eszünk meg, rajta tartom a szemem, és ha bármivel próbálkozna, már elég egy hangos hééééé.


De nem vagyok benne biztos, hogyha nem látnám otthagyná... Pedig nagyon undorító...

2010. ápr. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha le akarod szoktatni erről a rossz szokásáról akkor a sétáknál nagyon résen kell lenned, ha tudod hogy egy bizonyos helyen találhatók ilyen kellemes cuccok akkor ott nagyon figyeld a kutyádat és mindenképpen akadályozd meg hogy egyen belőle.Lehet úgy is hogy csak rákiabálsz, vagy más eszközökkel is. Mondjuk viszel magaddal a sétára egy üres vizes palackot amibe követ raksz és azt vágod mellé a földre, nem hozzá ( de ha véletlen eltalálod akkor sem lesz tőle semmi baja) A lényeg hogy ne legyen sikerélménye és valami rosszhoz kösse a szar evését.

A másik hogy gyakorolod vele az élelemmegtagadást, tehát csak akkor ehet ha te megengeded neki. Ezt mindennap gyakorolhatod vele és szerintem a másik dologra is jó hatással lehet.

2010. ápr. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
19%
Én is direkt az utcára pottyantok. Röhögve nézem a kutyásokat, hogy melyiküké fogja előbb bekapni az enyémet! XDDDDD
2010. ápr. 28. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

a 19:16-osnak van igaza. Nem szabad hagynod, hogy megegye...(ahogy ő írta)


Az utolsónak meg azt üzenem: Te nem vagy normális... :S

2010. ápr. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!