Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudom leszoktatni a...

Hogyan tudom leszoktatni a kutyámat arról, hogy emberi ürüléket egyen?

Figyelt kérdés
Tiszta gáz, de itt több kutyás is mondta már, hogy az övéké is. Nem tudom róla leszoktatni. Nálatok is van ilyen?
2010. ápr. 21. 21:12
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
01:06-nak csak annyi a gondja, hogy nincs neki hova csinálnia, ezért megy az utcára ;)
2010. ápr. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
kedves kérdező, olvasod még a válaszokat? sajna én is hasonló cipőben járok, most épp kint várakozik a kutya a szaros szájával.....még gondolkodom, h megöljem-e, vagy szimplán kimossam a pofáját :(. nos én is úgy tudom, h vitaminhiány eredményezi ezt a rossz szokást, illetve egy másik tipp, h főleg a vadászkutyák csinálják szagelfedés végett...:(. mi már sokmindent próbáltunk, szidás, stb, kaját csak vezényszóra fogadhat el, mégis...ha azóta esetleg megtaláltad a megoldást, kérlek osszad meg velem!
2010. jún. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

19.55

szia!

sajna annyit tudok azóta, hogy nem viszem le a völgybe, ahol ezt megtehette...azóta nem fordult elő, de jobbat még mindig nem tudok én sem.

2010. jún. 25. 22:05
 24/24 anonim válasza:

40 éve kutyás vagyok, sok esettel találkoztam ebben a témában is!

A legjobban tartott, táplált kutyáknál is előfordul. (Barátom, dalmatája jut eszembe, legjobb, egyben legszörnyűbb példaként! Szabadon engedve, azonnal kereste, és megtalálta...)

Az egyetlen célravezető megoldás, a folyamatos figyelés, -séta, dologvégzés közben- és azonnal közbeavatkozás! Fúj!, Grabanc rázás! Leszidás! És persze a jutalmazás, ha nem kezdi el a szörnyű szokást, sem a sajátját, sem másét... Persze, fogmosás, gyakoribb féregtelenítés, fürdetés, -van olyan, hogy bele is hempereg- ezek természetesen bevethető teendők.

Amúgy, minden értelmes magyarázat, valami féle ősi ösztönre vezeti vissza, ezt a viselkedést, ami számunkra taszító!

A "dr. Ernő" féle IQ-betyár beszólás, azt gondolom, minősíti a mélységi szintet, ahol a sanyarú, szellemileg visszamaradt kétlábú válaszol egy ártatlan kérdésre...

2016. okt. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!