Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 4honapos nj kutyusom van,...

4honapos nj kutyusom van, tobbszor, , Fosik, , mint ahányszor keményet piszkit! Mi lehet a baj? Ez normális?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 21. 21:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Prémium vagy legalább közepes minőségű száraztáp, és ne váltogasd.
2010. ápr. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
szoval az lehet a baj,h váltogatom a tápokat!azt olvastam,h nemjo mindig ugyanazt adni a kutyának!azért vettem tobbféle tápot és mindig mást adok neki!lehet ez a baj?!
2010. ápr. 22. 22:11
 13/15 anonim ***** válasza:
Igen ez a baj. Egy kutyának a szervezete nem olyan mint az emberé, ő nem azért eszik mert adott esetben ízlik neki hanem mert az ösztöne ezt diktálja. Beáll a szervezete egy fajta tápra és kész. Ezért van a az, hogyha tápot akarsz váltani csak fokozatosan, először 1/4-ed részben.. stb. Állapodjatok meg egy jó minőségű tápnál(pl: acana, orijen, eucanuba) és abbamarad a hasmenés.
2010. ápr. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
A Dog Chow és a HappyDog is jó táp , és nemis túl drága.
2010. ápr. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg akkor ez a baj. Próbálj megállapodni valamelyiknél, és etesd vele csak azt hetekig, hogy lásd, helyreáll-e így már a széklete (azzal is számolj, hogy lehet, az első választottad mondjuk pont nem lesz az igazi, és megmarad a hasmenés - mi így jártunk). Amúgy megoszlanak arról is a vélemények, hogy a kutya tényleg ráun-e egy adott fajta tápra. Szerintem nyugodtan válthatsz néha tápot, de nem naponta, hanem minimum(!) több havonta, félévente, esetleg ritkábban, mert a kutya pocakja nem tud alkalmazkodni a tápváltogatáshoz.
2010. ápr. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!