Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hova vigyem setalni a kutyam...

Hova vigyem setalni a kutyam ha egy kicsit flugos?

Figyelt kérdés
Nem vagyok igazi falkacezer tisztaban vagyok vele. Kovetkezetesen provalom nevelni de megis van egy olyan osztone ami miatt nem szivesen viszem emberek mas kutyak koze. Itthon szot fogad nagyon okos konnyen tanithato de ha kinegyunk elszabadul nem szokik el es ha mondom higy megyunk akkor megyunk de minden embert vagy allatot megugat es ez bem tetszik masoknak viszont keves olyan hely van ahova igy elvihetem. Mit tehetnek?
2016. szept. 7. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ugatni kezd bökd oldalba,egy határozozz NEM kiséretében. Ezt tlán többször jell majd de ne vidd túlzásba mert megszokja. Ez abökés egy figyelmeztető "harapás" lesz a kutyának. A bökés csak annyira legyen erős hogy megzavarja de azért be fájjon neki. Nálam bevált
2016. szept. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
* ne fájjon neki
2016. szept. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valaki elmondja mi az a flugos?:D
2016. szept. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Google elmondja

[link]

2016. szept. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!