Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon sürgős! Mit tehetnék?...

Nagyon sürgős! Mit tehetnék? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy kb. 1 éves németjuhász kutyánk. Eddig nagyon kis harapós, ugrálós volt. Pár napja elkezdett tüzelni. A kutyus itthon volt. Most ezekben a napokban nem tudom mi történt vele. Nem akar enni és nem is mozog annyit. Az már jónak számít, hogy amikor hazaérkezek feláll és odajön, de semmi több. Nagyon féltem szegényt, de nem tudom mit tehetnék érte :( Valaki aki hasonló helyzetben volt vagy van vagy esetleg van valamilyen tanácsa, hogy mit tehetnék, szívesen várom a válaszát!
2010. ápr. 22. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
ahelyett hogy ide írogatnál, már elvihetted volna állatorvoshoz
2010. ápr. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
vidd orvoshoz és ha már ott vagy kérj időpontot az ivartalanításra
2010. ápr. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Akiteki ***** válasza:
100%
Egy kis levertség, hangulatváltozás előfordul tüzeléskor. De hogy nem eszik, az aggasztó. ÁLLATOVOS!!!
2010. ápr. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tüzelési időszakban a szukáknál előfordul, hogy ingerlékenyebbek, vagy éppen kevesebbet esznek, isznak.

De az, hogy egész nap csak fekszik, az nem normális! Lehet, hogy a levertsége nincs is összefüggésben a tüzeléssel.

Mindenképp nézesd meg állatorvossal.

A lábaival minden rendben van?

2010. ápr. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!