Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől hány mindig a kutyusom?

Mitől hány mindig a kutyusom?

Figyelt kérdés

8 hónapja van nálunk egy kb 6 éves szuka spitz keverék kutyus. Tobbszor volt már kutyánk de ilyet még nem tapasztaltunk. Bármit adunk neki enni, legyen az a legolcsobb vagy legdragabb vagy legatlagosabb kutya eledel azon belul is mindegy hogy száraz vagy tasakos vagy pástetom vagy bármi mindig kihányja es hasmenese van. Ezért házi kosztal kezdtük etetni. Ez még a jobb volt mert így csak hetente 1x hányt meg ment a hasa. De én még ezt sem tartom normálisnak.

Voltunk több orvosnál, de mindig egy aktuális vírusra hivatkozva tele nyomtak injekcioval es gyogyszerrel jó sok pénzért, de semmi nem használt...

Így hát gondoltam most hozzátok fordulok hátha valaki tapasztalt már hasonlót és tud segíteni. Szoba kutyának tartjuk, volt aki azt mondta a plusallatok miatt. az osszes játékát eltávolitottuk, de semmi változás! :(



2016. szept. 10. 20:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet valami emésztőrendszeri probléma, de akár egy komoly bélgyulladás is. Lehet, hogy az étel amit adtok neki egyik összetevőjére allergiás.

Elkéne vinni egy teljes kivizsgálásra sztem.

2016. szept. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A spiccek gyomra elég érzékeny. Ha sűrűn váltogatjátok, ne is csodálkozzatok, hogyha ilyen probléma van. Fokozatosan kell átállni arra, amivel aztán etetni akartok, attól pedig ne térjetek el többet. Egy idő után beáll az emésztése, és nem lesz gond. Hányni persze nagyritkán hányhat, attól még semmi baja nem lesz. Túl szokták enni magukat, aztán felfordul a gyomruk, vagy esetleg túlpörögnek, és nem marad bent. Ezt akár vissza is eheti a kutya. Általában a variálgatás szokott problémát jelenteni.
2016. szept. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!