Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya elpusztulását hogy...

Kutya elpusztulását hogy lehet feldolgozni?

Figyelt kérdés
7 hónapos volt a kutyám, amikor elpusztult. ez úgy 3 hónapja történt (06.13.), de még mindig ha látok róla képet, vagy rá gondolok akaratlanul is elkezdek sírni. Nem is nagyon tudok nem rá gondolni, mert tényleg minden egyes este róla álmodok, amióta meghalt. Nagyon szerettem, már-már olyan volt mintha a saját gyerekem lenne, ha lehetett volna akkor én haltam volna meg helyette.. na mind 1.. nem ez a fontos. nappal is amikor megyek, néha ,,látom,, mintha ott állna előttem, és pár másodperc mulva eltűnik. mitől nem tudom elfelejteni? vagy miért álmodok róla minden nap és miért ,,látom,, őt nappal?
2016. szept. 11. 16:53
 1/10 anonim ***** válasza:
32%

A róla készült képeket töröld és minden olyat tűntess el, ami ráemlékeztet. Egy idő után pedig vegyél egy másikat.

Tudom egy kicsit érzéketlen voltam, de valahogy muszáj felejteni, ha az idő nem segít.

2016. szept. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez szörnyű.

Keress valami elfoglaltságot,amit szeretsz és ami - akár kicsit is - elfeledteti veled.

Sajnálom 😢

2016. szept. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%

#1:

Gratulálok... Rád még egy plüss kutyát se bíznék

2016. szept. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló! Sokan (köztük én is) többre becsülöm az állatokat mint az embereket! Hogy miért? Mert a mostani emberek csak kavarni tudnak, és hazudoznak.. sokan csak azt lesik, mennyi hasznuk lehet a másik emberekből! Pár rendes ember azért még maradt, de elég kicsi a létszám! Az állatokban pedig nem csalódsz, mint ahogyan az emberekben!

Első válaszoló! Amit eddig leírtam, teljesen rád vall SZERINTEM! Ha egy állatról így beszélsz, hogy beszélsz az emberekkel körülötted?! Nem kell válaszolod, mert nem vagyok kíváncsi rá!

A többieknek pedig köszönöm a bíztatást. A képet megpróbáltam róla letörölni, de valahogy nem áll rá az ujjam a törlés gombra, nem bírom kitörőlni a képeket, mert azt érzem, hogy akkor kitörölném az emlékét is.. tudom, pont ezért írtam a kérdést is, de valahogy nem bírom csak így elfelejteni :/

2016. szept. 11. 18:57
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Már miért kéne letörölni a képeit???


Nekem is bent van a vitrinben az első kutyám képe (18 évesen ment el...).

Eleinte tényleg pocsék az érzés, hogy nincs ott melletted. Minden kutyáról ő jut eszedbe.


Nekem az segített, hogy bementem a gyepmesteri telepre (sintér) és kihoztam egy kutyát. Amilyen neveletlen és rosszcsont volt, bőven lekötötte minden figyelmemet. Mondjuk én mindenképp akartam újra egy kutyát, fontold meg te is. Amúgy mi lett a kutyáddal, hogy ilyen fiatalon pusztult el...?

2016. szept. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék, az első és a negyedik válaszokat törölték, nekik szolt az előbbi üzenetem..
2016. szept. 11. 19:12
 7/10 A kérdező kommentje:

parvo vírust elkapta - így pusztult el

én nem szeretnék másik kutyát, szerintem olyan lenne, mintha megpróbálnám őt helyettesíteni :O :(

2016. szept. 11. 19:14
 8/10 anonim ***** válasza:
74%

7 hónaposan hogy a viharba kapott el olyan vírust ami ellen ELVILEG meg kellett volna kapnia az oltást? Na mindegy, költői kérdés volt.


Egy idő után könnyebb lesz. Nekem 12 évesen halt meg a kutyám, több 100 képem van róla, a hamvai meg a szekrèny tetején. Van másik kutyám, őt is imádom. Közhely, de az idő tènyleg begyógyítja a sebeket.

2016. szept. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Megvolt minden kötelező védőoltása, és chippelve is volt. Amikor első nap hányt és nem evett semmit, kihivtam azonnal az orvost. Három napig bírta életben tartani, minden nap kapott infúziót, és oltásokat is. A doki azt mondta, ő sem érti, hogy kaphatta el, a védőoltásos könyvét is látta a kutyának. De ezt a doki mondta, hogy parvos lett, nem tudom, nem én vagyok az állatorvos, de gondolom ha ő ezt mondta, akkor úgy is van :(
2016. szept. 12. 07:52
 10/10 A kérdező kommentje:
de aki kint volt nállunk, ő adta be az összes védőoltást is amikor még kisebb volt, idáig
2016. szept. 12. 07:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!