Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok a havi 150....

Mit gondoltok a havi 150. 000ft-ot kereső kutyusról?

Figyelt kérdés

Ma a híradóban mutatni is fogják!

Egy keverék tacsi szórólapozik,és havi nettó ezer forintos fizetése van!

Hát én örülnék ha lenne ilyen kutyám!

Ő is keres,és én is!!!

Egyébként szerintem vicces is!!


Hát szerencsés Gazdija van!!


2010. ápr. 22. 17:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
83%
Én ismerem a kutyut és a gazdit. Nem kell egyből nekikesni. Ne saját magatokból induljatok ki!A kutyus gazdija vezeti a kecskeméti Mentsvár az állatokért alapítványt, menhelyt, a kutyus is onnan van és a teljes összeg az alapítványé. Ez igazából olyan támogatásféle, jelképes munka, figyelemfelkeltés.
2010. ápr. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Szerintem is jó dolog ez!

Sajna sok menhely létezik,és nehéz fent tartani.Etetni,itatni,és helyet kell biztosítani a kutyáknak,ráadásul az oltás stb. sem kevés pénz.

Rengeteg kutyust dobnak ki az utcára!

2010. ápr. 22. 19:21
 13/17 Akiteki ***** válasza:
47%

Milyen szórólapozással lehet havi 150 ezret keresni?

A gyerekeim diákmunkában csinálták 300 ft-os órabérért. Ha teljes munkaidőben csinálná, akkor is csak 50 ezer forint.

Lecserélem őket egy keverék tacsira, azt jobban megbecsülik a munkahelyen is. :))

2010. ápr. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Akiteki ***** válasza:
OK, a kutya napi 8 órában támogatja a menhelyet. És miből él a gazdi?
2010. ápr. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
79%

Azért jó ez a magyar mentalitás...meg a sok értetlenkedő. A kutyus nem 8 órában dolgozik, csak max.1-2. És mint már írtam ez a bevásárló központ részéről inkább támogatás a menhely felé, mintsem valódi foglalkoztatás. De mégis jól járnak, reklám és népszerűsítés. A menhelynek pedig jól jön a reklám és a pénz is... A lényeg azonben a figyelemfelkeltés! A gazdit pedig nem kell szapulni, rengeteg munkálya van a menhely működésében. És hogy megnyugodjatok: van privát munkája is, nem is egy!( rádiónál dolgozik,filmeket, kisfilmeket, reklámokat készít stb.....)Úgyhogy nincs rászorulva a kutyája "pénzére"

Nem tudom mit nem lehet ezen megérteni.

2010. ápr. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként meg mi az hogy "lecseréled a gyereket egy keverék tacsira"? Ha neked csak a pénz miatt kell a gyerek, akkor cseréld.... A gyerek is jobban fog járni....
2010. ápr. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

egy jól nevelt,okos kutya, aki a riport szerint terápiás munkát,és iskolai felvilágosító munkát is végzett mint munkakutya :)

és a fizetése, egy állat-otthoné !! ( ő is menhelyi kutya volt )

nem magáért teszi, hanem örömből, mert szereti az embereket!!

2010. ápr. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!