Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mi lehet a bajja...

Valéria Éder kérdése:

Szerintetek mi lehet a bajja a kutyámnak? Nagyon agodok.!

Figyelt kérdés
Van egy 2 éves törpe pincserem. Napokban Ejjel felsírt és nem tudott menni. Reggel orvoshoz vittem azota sokkal jobban van most ér véget a gyógyszeres kezelés. Viszont nekem már aznap reggel feltünt a heréjén egy csomo ami azelőtt nem volt ott soha. Mivel mindíg simogatom a hasát és hát láttam volna. Most is ott van még mind a 2 folyóba van. Here daganat lehet? Vagy csak valami megcsipte? Vagy gyulladás.? Most 2 hétig szabin van a doki :( nagyon félek... Valaki nyugdason meg aki így vagy volt vagy van..
2016. szept. 12. 11:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Mire kapta az orvostól a kezelést?

Pontosan hol látod azt a "csomót" ?

2016. szept. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%

Az orvos felvilágosítás nélkül felejtett téged ?!?

Télleg meg sem mondta, mit kezelt gyógyszerrel ?

Mire és milyen gyógyszert kaptott a kutyus ?

2016. szept. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Azt mondta idegbecsupődése van de én mondtam a heréjét de nem foglalkozott vele :(

Bent a golyokok van a csomok.. Kb 4mm 1/1 :/

2016. szept. 12. 12:08
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Vidd el másik orvoshoz, ha szabin van a tiétek. Nem lehet idegességben lenni 2 hétig. Biztosan nem csinál belőle ügyet majd a dokid sem, aggódtál.
2016. szept. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Csak közben itt a kisbabám meg a kocsink is foglalt :( már halálra agodok, bár nagyon életvidám boldog de akkor is :( azok félek hogy heredaganat
2016. szept. 12. 12:39
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem lehet az a "csomó" olyan veszélyes, ha vársz az orvoshoz menéssel még egy ideig.

Viszont nagyon ajánlatos lenne másik orvost választanod. Lehetőleg olyan helyen, ahol jól felszerelt rendelő van .

2016. szept. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Most nézelödök hogy ki a megye legjobbja mert nem akarok műtétet attol túlságosan féltem.
2016. szept. 12. 12:54
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a mellékheréket érzed csomónak? Ha mindkettőnél érzed, akkor nagyon valószínű, hogy nem daganat. Azért az nem jellemző, hogy párhuzamosdan kifejlődjön mindkettőn egyszerre.
2016. szept. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Mellék here? Nem vagyok ebben járatos de már betegesen féltem :/
2016. szept. 12. 20:54
 10/12 anonim ***** válasza:

Tudsz esetleg fotót csinálni?

Viszont arra jobb ha felkészülsz, hogy ha ivaros kan,aki nem fedez,ott előbb-utóbb vagy heredaganat vagy prosztatabaj elő fog jönni.

Sokkal jobban járna egy ivartalanítással.

2016. szept. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!