Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktathatom le a...

Hogyan szoktathatom le a leggyorsabban a lakásban jelölésről?

Figyelt kérdés
19hónapos kan, nem durván,de jelöl.
2016. szept. 12. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ivartalanítás, rangsorrendezés, saller. Ilyen sorrendben.
2016. szept. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Egy kazánházban élt eddig,egyáltalán nem szobatiszta. Kb egy hete van velem ő meg a tesója. A kis szuka már teljesen szobatiszta lett,vele viszont egyáltalán nem sikerült haladnom,nagyon fél.. Odakinn még nem kakilt,csak idebenn pedig sokszor órákat elvagyunk.

Mindig nagy kutyáim voltak,idibe is,de valahogy mind szobatiszta volt magától,akárhány évesen,akárhonnan jött,de ez a kis vakarcs kifog rajtam 😄

Az ivartalanítás a hétre van kitűzve.

2016. szept. 12. 22:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát ezt mondjuk mondhattad volna előbb is basszus :D

Akkor rangsorrendezés és szocializáció, ha kell, szakmai segítséggel. De mondjuk ha jelöl, és nem pisil, akkor éppen közölheted vele erélyesen, hogy az nem kívánatos viselkedés (mármint számára megfelelően erélyesen, amitől nem tojja össze magát, de elgondolkodik rajta, hogy tán legközelebb nem kéne).

2016. szept. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt hittem beírtam a kérdéshez,aztán láttam,hogy mégse :)
2016. szept. 13. 06:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!