Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya bolha pete?

Kutya bolha pete?

Figyelt kérdés
Hoztam egy kutyát a menhelyről. Másnap elvittem az állatorvoshoz, ahol kapott Vectra cseppet a bőrére a bolha miatt, két hét múlva egy újabb adagot kentem rá. Most eltelt pont egy hóanp mióta elhoztam és a kutya nem vakarózik, viszon én egy hete nagyon. Ha megvakarom a bőröm egy pirinyó mint egy korpát találok a körmöm alatt. Fehér nem fekete, de ez a valami csiklandozz, birizgál, nem ugrik el és nem marad harapás, csípés nyom. Felhívtam az állatorvost aki szerint, ha nem csíp, és nem ugrik el, akkor pszichés vakarozás, mert olyan létezik. Szerintetek érzékeny lehetek a bolha petére, mert egész éjjel viszkettem, felébredtem rá, reggel kidobtam a kukába az ágyneműhuzatot meg a lepedőt. Másnap éjjel jól aludtam. A bőrömön vihetem be a kutyáról mert a kutya rámugrál. Volt már így valaki, mit csináljak?

#kutya #bolha pete
2016. szept. 13. 10:58
 1/2 anonim ***** válasza:
A tüneteidnek köze nincs a bolhához. Eleve résekbe petézik a bolha lakásban.
2016. szept. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

[link]

Itt ezen az oldalon pont ilyen amit én találok magamon. Az írtam be a goggleba hogy, bolha pete.

2016. szept. 13. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!