Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Barf etetésre áttérés?

Barf etetésre áttérés?

Figyelt kérdés

Szeretném kutyusomat e szerint etetni, de szeretnék egy kis segítséget kérni, hogy húst honnan szerezzek be? elég ha a piacon megveszem vagy valami megbízhatobb helyet nézzek?

köszönöm előre is a válaszokat



2016. szept. 13. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Elég a piac.
2016. szept. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Piac tökéletes, ha pesti vagy, akkor a Vásárcsarnokot javaslom, ott a legnagyobb kínálat és talán a legjobb árak.

Persze ha van lehetőséged vidékről beszerezni, akkor ne habozz :)

2016. szept. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen a válaszokat:)
2016. szept. 13. 15:51
 4/6 anonim válasza:
Sziasztok!Nektek volt olyan,hogy áttértetek a barfra és durván elkezdtek fogyni a kutyák? Sajnos nekem ez van és nem tudom miért jó helyrol van beszerezve a hus,megfelelo mennyiséget kaptak és oylanok mint akik éheznek olyan soványak most dupla annyit kapnak és nincs javulás.Mindeképp gondold át kérdezo ezt a barfos dolgot nekem nincsenek jó tapasztalataim ezzel kapcsolatban.Orvos megvizsgálta oket és egeszségesek...
2016. szept. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem azért Te is érzed -utolsó- hogy ez a kijelentés nem állja meg a helyét. A kutya ragadozó, húsevő. Úgy gondolod hogy a táp (amibe minden hulladékot beletesznek, mert gondolhatod, hogy nem színhúst) megfelelőbb számukra?

Leírnád, hogy mekkora kutyákról van szó, mit kaptak és milyen mennyiséget?

2016. okt. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Persze tudom,hogy ragadozó és ez lenne a legjobb számukra ezért is próbáltam ki ezt,hogy a legjobbat kapja.Nekem egy francia bulldogom van 10 kg.én Szlovákiai vagyok es a városban található egy barf bolt ahol leadarált hust vettem ugy árulták hogy szín hus csirke vettem még csirke nyakat és zoldségeket a boltban.A testtomeg 2 százalékát adtam neki mert minden hol ezt a leírást találtam az etetéssel kapcsolatban.Voltunk orvosnál is hogy miért fogy aztán mondta h teljesen egészséges emeljem meg az adagokat és egy kanál sertés zsírt is tegyek a kajához így egy picit jobban néznek ki de mondjuk a Royalt szívesebben eszik mint ezt a hust...
2016. okt. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!