Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vélemények, szerintetek ez...

Vélemények, szerintetek ez nem túlzás egy picit?

Figyelt kérdés

Ma sétáltunk az egyik barátnőmmel meg a kutyámmal és elfelejtettem zacskót vinni és hát nem tudtam össze szedni. És egy nő ott volt egy kisgyerekkel és mi már sokkal tovább mentünk és utána ordibált nekünk, hogy: büdös k..vák mi az hogy nem szeditek össze minnya megetetem veletek.

És hát tudom, hogy igaza van vmilyen szinten és össze is szoktam sedni csak most épp nem volt nálam. De ez azért nem túlzás egy picit? Nagyon mérges lettem meg utána még k..va anyázott is :$


2016. szept. 13. 21:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
38%
Bárhova megyek a kutyával, alap a zacskó. Nem is értem, hogy lehet elfelejteni. Megérdemelted.
2016. szept. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nem bírod felfogni, hogy elmaradt ?! Szoktam vinni mindg, most siettünk és elfelejtettem eltenni !!! Világos ?!
2016. szept. 14. 08:28
 13/17 bollocks ***** válasza:
73%
Igen, el lehet felejteni a zacsit, de te nem is próbáltál megoldást keresni. Mondjuk ha odamész a nőhöz, és megkérded, hogy tud-e adni egy papírzsepit, akkor tuti nem ordított volna. Én is ordítottam volna veled.
2016. szept. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Velem is fordult mar elo, hogy nem vittem magammal sot olyan is volt mikor este egyszeruen nem talaltam meg. Ilyenkor visszamegyek masnap reggel es osszeszedem, viszont olyan is megesett, hogy kesobb sem talaltam meg. En ugy vagyok vele, hogy darab alapon, akkor osszeszedem maset. Amugyis, ha a sajat kutyaim piszka mellett ott egy "hurka" azt is felkapom. Mondjuk ugy igy vezeklem a neha hatrahagyott kakiert.


Nalam is volt mar falevel, zsebkendo, volt hogy szelektivbol kukaztam ki egy szatyrot, palackot barmit.


Az a baj, hogy ma az emebrek nagy resze mar nem ert a szep szobol es alabol ezzen a "frekvencian" nyitnak, mert az a tapasztalat, hogy ebbol ertenek. Lehet neki mar nem ez volt az elso ilyen esete, ertelemszeruen mar beragott a sok kutyaszart otthagyo gazdatol.

2016. szept. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
92%
Az a baj hogy vert izzadunk hogy vihessuk mindenhova a kutyat... erre?! Az ilyen esetek nem segitenek...
2016. szept. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem kellett volna magából kikelve üvöltenie veled, de el kell fogadnod, hogy nem ő hibázott, hanem te. Máskor legyen nálad zacsi, vagy kérj valakitől, ezzel elkerülhető a konfliktus.
2016. szept. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Most választ vársz vagy megnyugvást?

Amúgy abban igaza avn, de azért mindennek meg van a határa a hangnemnek is. Igy nem szabad senkit leordibálni. Még akkor se ha tudom hogy igazam van!

2016. szept. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!