Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Békés megyében kis nővéső kis...

Békés megyében kis nővéső kis kutyát lakásba (? )

Figyelt kérdés

Szeretnék egy kis kutyát lakásba, lehetőleg menhelyről de ha jól láttam avagy nem látam nem tűntetik fel mekkorára fog nőni a kiskutya. Lehet akár fajtiszta is de csak 10 000ft-ig.

Kis gyerekek mellé.



2016. szept. 17. 15:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
9%
Menj fel jofogas.hu-ra, állítsd be amit szeretnél és kidobja
2016. szept. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen sikerül:DD pár nap és és itt lesz a kisdrága:D
2016. szept. 17. 16:40
 3/13 anonim ***** válasza:
12%
És ki lesz az? :)
2016. szept. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Egy kis bolognese kutyus:)
2016. szept. 17. 17:12
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Tökéletes :)) Gratulálok, és sok boldogságot Nektek:))
2016. szept. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%

Gratulálok...

Vettél egy szaporított, beteges kutyát ami biztosan keverék...

Ennyi erővel a menhelyre is mehettél volna...

2016. szept. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönjünk szépen!^^

Utolso:

Miből gondolod hogy beteges és keverék?(18 000ft lett jah tényleg.. elirtam a kérdésbe.)

Menhelyeset, mint említettem megnéztem az oldalt de nincs kisnővésű kutya és egy keverék kutyát ne hozzak már lasásba..

2016. szept. 17. 18:22
 8/13 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon naiv vagy, ha azt hiszed 18000-ért fajtatiszta és ami sokkal fontosabb, egészséges kutyát kapsz. Egy olyan szaporítótelepről származó kis szerencsétlent fogsz kapni, amit elszakítanak az anyjától 6 hetesen (törvény írja elő, hogy 8 hetes kor előtt nem lehet elszakítani a kölyköt, erről természetesen a szaporító nem fog tájékoztatni, meg arról se, hogy milyen hátrányokkal jár a korai elszakítás), se féreghajtva, se oltva nem volt egyszer sem. Amikor majd azt látod, hogy kerek a pocija, az nem azért van, mert annyira jóllakott, hanem mert férges... a kölykök kezdő oltási programja önmagában belekerül 20-30e Ft-ba akkor is, ha semmi másért nem kell állatorvoshoz vinni, pluszban féreghajtani, bolhát irtani, stb. De az előre megjósolható, hogy a te jófogásos bolognese-ednek ennél jóval több baja lesz, ha egyáltalán túléli az első heteket.
2016. szept. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

60ezer forint alatt fajtiszta kölyök NINCS!

Keverék kutya pedig miért is nem mehet lakásba? Mivel kevesebb ő társaitól? Alacsonyabb vagy hosszabb az orra? Esetleg más árnyalatú a bundája? Ez tényleg kizáró ok, hogy lakásba menjen.. Sőt az élethez sincs joga..

2016. szept. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Remélem nem lesz ilyen problémám azért probáltam én is utána nézni, a kutyák 8 hónaposak és oltva féregtelenitve vannak nem baj az se ha nem teljesen bolognese.


Keverék kutyusokkal semmi bajom az elözö kertes házunk az összes kutyánk keverék volt vagy kaptuk vagy kivolt dobva, nem keresték őket.. Mi viszont imádtuk őket:D

úgy értettem hogy nem tudni megkorára nőnek egy lakásba meg kisnővésű kutyus kell. A menhelyes oldalon a kiskutyás képekből nem birom megállapítani megkorára fog nőni és hogy érezné magát lakásba stb.. De ha újra kertes lakásba leszek tuti nem veszek kutyát mig a menhelyen van.

2016. szept. 17. 19:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!