Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fides Junior vagy Susa az2...

Fides Junior vagy Susa az2 kölyöktápot adjak a goldenemnek?

Figyelt kérdés

Erről az oldalról szeretnék kutyatápot rendelni a 9 hetes goldimnak!

[link]

8000 Ft-ot tudok szánni egy 20kg-os tápért!

Sokat keresgélve a neten és az itteni hozzászólásokat elolvasva, valamint ismerőseim tanácsára ezt a két tápot választottam ki, de nem tudom eldönteni melyiket vegyem.

(Ha tudtok a listáról max 8 ezerig ezeknél jobbat, azt is szívesen fogadom)

Segítségeteket előre is köszönöm!


2010. ápr. 23. 11:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Az a baj,hogy Pestre nem szállítanak.

Susa összetételét hol találhatom meg?

Biztosan nem jól néztem az oldalt,de nem találom.

Willowy nálunk nem vált be.

2010. ápr. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Ezt írják az oldalon:

Ajánlás: Superpremium bárányos kölyök és junior eledel. Ajánlott minden közepes és nagytestű kölyök és junior kutyának, valamint vemhes és szoptatós szukának. A csontok és az izomzat felépítéséhez szükséges összes tápanyagot, vitamint és ásványianyagot tartalmazza, ezért garantált az egészséges növekedés.

Összetétel: bárányhús és hússzármazékok, rizs, baromfizsír, növényi eredetű olajok, élesztő, répaszelet, lenmag, szentjánoskenyér, vitaminok, ásványianyagok, tojáspor.


Beltartalma: 30% nyersfehérje, 20% nyerszsír, 2,5% nyersrost, 8% nyershamu, 1,8% kalcium, 1,4% foszfor, 0,3% nátrium, 9,5% nedvesség, A vitamin: 22.000 IE, D3 vitamin: 2.000 IE, E vitamin: 190 mg, C vitamin: 100 mg, B1 vitamin: 5 mg, B2 vitamin: 8 mg, B6 vitamin: 4 mg, B12 vitamin: 30 mcg, Vas: 100 mg, Cink: 110 mg, Réz: 10 mg, vas-szulfát, cink-szulfát, réz-szulfát, (E-vitamin alfa-tokoferolacetátként ).

2010. ápr. 26. 14:57
 13/14 anonim ***** válasza:
Köszönöm!
2010. ápr. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Felhívtam néhány kutyatáp kereskedőt és az egyik azt mondta,hogy a 15 kg-os kiszerelést vegyem, mert annak jobb a beltartalma csomagolása sem a sima nylon, ezzel szemben a 20 kg-os kiszerelés gyengébb minőségű!

Ezzel kapcsolatban mi a véleményetek,lehetséges ez?

2010. ápr. 27. 17:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!