Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tudnék csinálni?

Mit tudnék csinálni?

Figyelt kérdés
Reggeltől estig ugat a szomszéd kutyája, egy kennelbe van bezárva 24órát valamikor kaját se kap, németjuhasz szóval még szegény mozogna is de be van zárva egész nap, tökre leszarják. Nem tudnék tenni vmit? Valami állatmentőknek szólni? Igazából annyira nem akarok belebonyolódni de szegény kutyát annyira sajnálom:(

2016. szept. 17. 22:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A jegyzonek kell szolni. Ilyen modon mar nem szabad kutyat tartani, jogilag sem.
2016. szept. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És őt hogy lehet elérni? Bocsi h nem tudom csak teljesen nem vagyok ilyen téren képben
2016. szept. 17. 22:45
 3/11 anonim ***** válasza:
Allatkinzas esetén tudsz szólni az allatvedoknek (de csekély sikerrel azt hiszem), a hatósági allatorvosnak (ez talán celravezeto) illetve a jegyzőnek.
2016. szept. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Jegyző a helyi onkormanyzati hivatalban van
2016. szept. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Hagyd, nem a Te dolgod! Mindenki úgy tartja a kutyáját ahogy ő akarja! Nincs beleszólásod! Ne h már mindenkinek attól kelljen félnie, hogy épp vmi barom unatkozik és feljelentgeti meert neki nem tetszik ahogy más a saját kutyáját tartja ?!
2016. szept. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
alapvetően nem tudsz semmit se tenni, ha elég nagy a kennel a törvény szerint már jól is van tartva a kutya
2016. szept. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Vigyel neki zsiroskenyeret cserebe kerd el a kutyat es edd meg
2016. szept. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
"Kedves" 5 os valaszolo, nem vagyok az a mindenbe beleszólogató típus, de "kicsit" megsajnáltam a kutyát amiért 6 hónapos kora óta le van szarva (most kb 7 eves). Es szerintem nekik is jobb lenne hogyha egy másik gazdához kerülne. Senkit nem akarok én feljelenteni, mert ahogy mondtam nem akarok belebonyolódni..
2016. szept. 18. 11:22
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát ha nincs megfelelő hely biztosítva Neki, akkor igenis állatkínzás és igenis szólhatsz a jegyzőnek, vagy a hatósági állatorvosnak (vagy az állatvédőknek). Szerintem ne pazarold most a gyk-re az időd, inkább próbálj meg lépni, keresd fel a jegyzőt!
2016. szept. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
6 és fél éve nézegeted, ahogy szenved?! Te nem vagy normális, most mégis mit akarsz csinalni 7 év után ?? Idiota ..
2016. szept. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!