Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van az, hogy akkor nem...

Miért van az, hogy akkor nem rombol ha nem viszem sétálni?

Figyelt kérdés

A kutyámat sajnos 2 hétig súlyos betegség miatt nem tudtam minden nap elvinni sétálni, és azt figyeltem meg ekkor, hogy amikor nem mentünk ki az udvaron kívül, akkor egész éjjel nyugi volt, nem ásott reggelre, semmi gond nem volt.

Most 5 napja direkt nem vittem el minden nap, és azokon a napokon amikor hatalmasat sétáltunk, játszott, futott, akkor reggelre felásta a kertet, ugatott hajnalban, amikor pedig nem vittem el csak a kertben játszottunk, akkor semmi kárt nem csinált.

Tegnaptól kezdve persze újra hordom sétálni továbbra is minden nap, mert imádja, de érdekelne, hogy miért pont akkor rombol, amikor ki van fárasztva? Miért lehet ez a furcsa szokás?



2016. szept. 18. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Amikor setalni viszed tulsagosan izgatott lesz es nem tudja levezetni a feszultseget. Szerintem fuss / jatsz vele tobbet.
2016. szept. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Ne vidd sétálni
2016. szept. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Napi 2,5 óra a séta, de ugye ezalatt játszik kutyákkal, fut szántóföldön, vagyunk a városban is ahol koncentrálnia kell, hogy laza pórázon jöjjön, heti 1x erdő, és erre jön még rá az itthoni játék, tanulás, tehát bőven le van fárasztva, ennél többet nem tudunk menni.

A nem viszem pedignem opció, nem akarom, hogy antiszociális legyen és támadjon mndenre ami mozog..

De köszönm a választ, ebben lehet valami egyebkent hogy túlpörög, csak nem tudo miért hajnalban/ejjel jön ki rajta a feszültseg, amit ásással kell levezetni:D

2016. szept. 18. 13:31
 4/6 anonim ***** válasza:
33%
Hat a kutyaknak nem a panel a termesztes ellettere.
2016. szept. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kertesházban élünk..azért is írom, hogy neki a rombolás az az, hogy felássa a kertet.
2016. szept. 18. 14:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja ertem. Akkor lehet hogy semmi koze semmihez, csak vakondra vagy bekara vadaszik.
2016. szept. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!