Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámnak az ujjai között...

A kutyámnak az ujjai között bepirosodott, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Most vettem észre hogy mint a két lábán a szélső ujjai közötti rész piros, mint ha kidörzsölte volna, vagy valami seb lenne... Nem tudom mivel töröljem meg vagy mivel kejem be amitől elmúlik?!


Valakinek volt már ilyen gondja?


2010. ápr. 23. 19:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
ha minden mancsa ilyen, akkor doki
2010. ápr. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Akiteki ***** válasza:
Gombás fertőzés is lehet. Ilyen esős-nyirkos időben gyakori. Mutasd meg orvosnak.
2010. ápr. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Azt mondta a doki hogy a melegtől beizzadt az ujjai között és attól lett ilyen. Sajnos az oltások legyengítették az immunrendszerét és nem tud elbánni az izzadsággal, szóval azt mondta a doki hogy törölgessem ki neki.
2010. ápr. 28. 08:15
 14/15 anonim válasza:
Nagyon aranyos lába van:) Olyan, mintha lenne benne valami? Kinti? Mert akkor lehet, hogy tüske.
2010. máj. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Most írtam hogy mi baja van! :)

Nem ment semmi az ujjai közé, csak az izzadtság miatt pirosodott be, egy kis gombás fertősé rásegített. Betadinnal kenegetjük, már szebb lett.

2010. máj. 9. 13:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!