Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák miért bántják a...

A kutyák miért bántják a macskákat?

Figyelt kérdés

2016. szept. 24. 12:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Azt, hogy miben kètelkedsz jogod van eldönteni, de mivel tisztában vagyok a saját kutyáim viselkedèsi szokásaival (nem, nem csivavák és cuki yorki-ek), így le mertem írni, hogy semmilyen állatot nem bántanak. ;)

Egyèbkènt van agaras ismerősöm nem is egy, macskáik is vannak.

Mivel elèg sok helyre viszem magammal a kutyákat ìgy vakondra, birkára, disznóra (igaz nem vad...), nyúlra, lóra, kecskére, tyúkra, macskára, stb. "le van tesztelve".

2016. szept. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
*vannak. Ráadásul itthon is vannak macskák, sérült madarak ès nèha befigyel 1-1 süni vagy borz ideiglenesen ápolásra.
2016. szept. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
A kutyák nem bántják a macskákat,csak megkergetik őket,persze vannak olyan kutyák akik bántják őket,de ezek ritkák,sőt van hogy barátságban élnek.Altalába a macska szokta a kutyát bántani.De szerintem ez is ritka
2016. okt. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ezt a lenevelést könnyebb mondani, mint csinálni. Azt pontosan tudom, hogy a kutyám nem bántani akarja a macskákat, csak kergetni, mert volt már, hogy sarokba szorított egyet, és nem csinált vele semmit, csak bámulta vagy otthagyta és nem is tűnt agresszívnek (olyat máskor se tud). De engem ez is zavar, mert póráz nélkül szoktunk mászkálni és nem jó, ha elrohan száz méterre egy macska után, elütheti őket egy autó és hasonlók. Ha én is észreveszem a macskát, akkor meg tudom akadályozni a dolgot (ez történik úgy 90+ százalékban), de ha már csak azt látom, hogy kilőtt, akkor nem, ugye az egész üldözés pár másodperc csak.
2016. okt. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!