Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya vagy macska?

Kutya vagy macska?

Figyelt kérdés

Nővérem, macskafan , szóval ő kinyilvánítja hogy a macskák 1000x jobbak mint a kutyák, felhoz mellé 1-2 érvet és kész.

Nos mi családi házban lakunk, kint van 3 macska + 1 kutya.

Érveket szeretnék a kutyák mellett, ugyan is tudom hogy hasznosabbak, de valaki írjon már nekem pár konkrét érvet hogy a nővérem arcába dörgölhessem :D köszi :)


pacsi x)



2016. szept. 27. 19:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Előszőr is, a macskák és a kutyák más-más okok miatt lettek háziasítva. Ma a legtöbb házimacskát már nem hasznosítják a rágcsálók elfogására. A kutyákat, sok dolohra kiképezik, a rendőrök, tűzoltók, a vízimentők és a hadsereg is használ kutyákat. DE ez nem jelenti azt, hogy "jobbak" ez azt jelenti, hogy engedelmesebbek, dolgosabbak és, hogy erősebbek mint a macskák. Igaz, hogy a cicáknak is meg lehet tanítani feladatokat, de ők sokkal önfejűbbek. Ezzel nem azt mondom, hogy az egyik jobb mint a másik, főleg, hogy két különböző faj, aminek kevés köze van a másikhoz. Minfkét faj szeretheti a gazdáját, és mindkét fajból válhatnak ki jóbarátok a gazdáiknak. Esetleg ha valaki a gondolatmenetem alapján megvádolna, hogy kutyapárti vagyok, eddig egy macskám volt akit tavaly el kellett altatni, nem tudom milyen kutyát tartani, én csak az általános tényeket soroltam fel.
2016. szept. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
É vannak kínyeztetve a maji kutyakok mög macskakok, ném szabna hanni észtet!
2016. szept. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!