Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szobában/lakásban tartható...

SomeoneWithHalo kérdése:

Szobában/lakásban tartható minikutyusok?

Figyelt kérdés
Házba szeretnénk kiskutyát,viszont anyum ragaszkodik hozzá , hogy nagyon pici szinte Mini legyen . Havannai pincsit akartam de még neki az is nagy. Olyan kutyafajtákat tudnátok mondani akik picik maradnak? Köszönöm a válaszokat előre is!:)
2016. szept. 28. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
1-2 kilónál kisebb kutya nincs. A legkisebb fajta talán a csivava lehet, de neki ne állj mini fajtákat keresni mert azok szaporított példányok. Vanak 1 kiló alatti kutyák de annyi bajuk van hogy nem ér megvenni őket és nem is élnek szerencsétlenek sokáig. Szóval ja, nem tudom mennyi a csivava sztandard csak a yorki-ét tudom az 2-től 3 kilóig megy. Ennél kisebb nincs. A jófogásos "mini" kutyák életképtelen keverékek.
2016. szept. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%
Tartsatok tengerimalacot. Azt is lehet sétáltatni :)
2016. szept. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mini fajta NEM LÉTEZIK. Kistestűek vannak,de mini nincs. A mini jelzőt a szaporítók használják.

Milyen elvárásaitok vannak felé?

Ti mit tudtok neki nyújtani? Lehetőleg MINDENT Írj le.


Én a helyedben elmennék egy menhelyre és választanék egy,az ÉLETVITELEMHEZ illő kutyust :)


A nagy betűket kiemelés céljából használom,mert sajnos sokan nem értik,ha csak szimplán leírom. -.-"

2016. szept. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Méretben a legkisebb a csivava, elég pici a törpetacskó is.

De nem a méret a lényeg, ezt meg kellene anyuddal értetni, hanem a kutya jelleme, hogy illik-e hozzátok. Általában ezek a pici sokkal pörgősebbek, ugatósabbak, mint egy nagyobb, nem nagy mozgásigényű, lomha jószág.

2016. szept. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!