Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Két kutyát találtak a fagyaszt...

Két kutyát találtak a fagyasztóban. Feljelenthetjük?

Figyelt kérdés
Férjem egy költöztető cégnél dolgozik. Tegnap egy hölgy fagyasztóját vitték le a kamrába a munkatársával, és véletlenül kinyílt. Két kutyus volt benne, egy tacskó és egy vizsla. A férjem gyorsan lecsukta az ajtót, a hölgy nem vette észre, hogy látták az állatokat. Feljelenthetjük emiatt?

2016. szept. 28. 18:45
1 2 3 4 5
 31/48 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hogy szántál időt erre. Ezek szerint van okom feljelenteni.
2016. szept. 28. 19:57
 32/48 anonim ***** válasza:
23%
Remélem megtörténik a feljelentés! Először írok ide, most olvastam a kérdést! Írj majd a fejleményekről mindenképp. :(
2016. szept. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne!
2016. szept. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 A kérdező kommentje:
Rendben.
2016. szept. 28. 20:45
 35/48 anonim ***** válasza:
78%

Nagyon nem normális és felháborító!


Egyszerre nem hal el két kutya...


A mi imádott nagytestű kutyánkat egy fa "koporsóba" fektettük, betakartam a takarójával, fedelet raktunk rá és a cseresznye fa alatt van a sírja-egy sziklán a neve. -Az volt a kedvenc helye.

Két év alatt nem múlt a hiánya....


Ez meg bevágja a fagyóba! -milyen méltatlan sors ez egy állatnak.

...

Jelenteni kell!


Kérlek írj mi lesz.

2016. szept. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
100%
Én azon filózom, hogy soha nem veszek használt fagyasztót...
2016. szept. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
Szerintem is nyugodtan feljelentheted, mondjuk attól, hogy 2 volt a fagyastóban feltétlen egy időpontban kerültek oda. De ha természetes úton haltak meg, akkor az úgyis kiderül.
2016. szept. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 Platypus ***** válasza:
Még ha csak egy kutya lenne, tudnék találni rá indokot. Nemrég pusztult el, nem találta meg a lehetőséget az eltemetésre(belvárosban mégsem lehet elásni az első parkban), vagy tényleg szeretné kitömetni, vagy a fene tudja. De neki KETTŐ kutya van a fagyasztóban. Így vagy nagyon nem átmeneti állapot a dolog, vagy egyszerre pusztultak el. Egyik se megnyugtató feltételezés.
2016. szept. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
Feljelentetted?
2016. szept. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
12: te se tudod mennyibe kerul egy kutya... ez ugyan nem volna sporolas.
2016. szept. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!