Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van köztetek olyan akinek a...

Van köztetek olyan akinek a kutyája lyme kóros volt és felépült belőle?

Figyelt kérdés
Sajnos úgy tűnik lyme-os lett imádott kutyám annak ellenére hogy erdőbe nem vittem kullancs elleni nyakörve mindig van és nem is rémlik hogy szedtem volna valaha is ki belőle kullancsot. Igazából nem tudták 100%ig alátámasztani de minden eredménye jó viszont a tünetek arra utalnak. Több orvos is vizsgálta volt vérkép uh rtg kullancs teszt is. De semmiből nem derült ki hogy mitől van állandó láza. Szívritmus zavara is lett azóta. Kezelés alatt áll de nem látjuk a javulást. Hatha van aki átesett ezen és van bevált gyógyszer vagy valami. Segítséget előre is köszönöm!
2016. okt. 2. 11:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Szegények😢

Szerencsére az én kutyusommal még nem történt ilyen🙏

Barátnőm kutyijának volt ilyen betegsége,ő sajnos belepusztult bár neki más súlyos betegsége is volt

Kitartás és nagyon remélem felépül a kutyusod!!!🙏

2016. okt. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!