Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék egy labrador kutyát,...

Szeretnék egy labrador kutyát, mennyibe kerülne ez nekem?

Figyelt kérdés

Soha nem volt még kutyám. Mennyibe kerülne az oltás, kutyaház stb, illetve a havi költségei.

Valaki letudná nekem ezt NAGYON RÉSZLETESEN írni?


2016. okt. 2. 19:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
#6 - Annak se adnak, aki dolgozik. Annak adnak, aki a legnagyobbat bírja hazudni :) Volt itt már egy-két olyan kérdés, amiben azon anyázott valaki, hogy ő konkrétan munkakutyának akart örökbe fogadni, tehát a kutya ezzel konkrétan szinte az egész napját vele töltötte volna, de a menhelyen elutasították azzal, hogy ők csak családnak :) Na, ahol tipikusan nincs szinte senkinek ideje egy kutyára, az az átlag család.
2016. okt. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

no, ez a tipikus hülyeség. aztán meg nyígnak, hogy nem fogadják örökbe a kutyákat, de oda nem adják, ahol jól is érezné magát. pl. egy labi is kimondottan igényli, hogy foglalkozzanak vele és munkakutyaként sokkal jobb lenne neki, mint egy családnál, ahol aztán el van, mint a befőtt. 2 hét múlva meg visszaviszik, mert széttépet mindent a lakásban.

nekem is labradorom van, még csak 4 hónapos lesz, de szinte kifáraszthatatlan. igaz, ő bejöhet a lakásba, de leginkább mégis az udvaron van, mert eleve ül az ajtóban egy idő után, hogy ki szeretne menni. mert ott lehet ásni, futkosni, játszani, miegymás. estére lefáraszt 2 felnőttet, 2 gyereket csak a közös rohangálással. pedig emellett még tanulja a pórázon menést meg az alapparancsokat és mégis nyüzsög.

úgyhogy hiába mondja nekem bárki tudálékosan, hogy egy ilyen kutyának hűdejó, ha bent lehet, miközben napi 3x leviszik "üríteni" aztán jó'van. nem egy ilyet ismerek, aki aztán alig bírja szusszal a panaszkodást, hogy a kutya mindent szétszed a lakásban

2016. okt. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!