Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hozzá tudom szoktatni a...

Hozzá tudom szoktatni a kutyámat egy saját fekhelyhez?

Figyelt kérdés
Fél éves, eddig még nem volt fekhelye. Hol a kanapén, hol a földön, hol a szék alatt alszik. Szeretném ha lenne egy saját kis kuckója. De szerintetek hozzá tudom szoktatni? Feleslegért nem venném meg

2016. okt. 2. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Én csak a saját példámból tudok neked válaszolni.Én megvettem de egyszer se fekudt önszántából bele.Aztán nem is erőltettem ha neki nem kényelmes.Ettől függetlenül ha mostantól oda parancsolod akkor lehet megszokja.Én nem voltam képes.
2016. okt. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha kényelmes neki, meg jó helyre rakod (nem akarod eldugni a leghátsó sarokba, ahol nem lehet a közeledben, meg nem tarthat szemmel semmit), akkor használná, ha nem, akkor nem. Különösebben szoktatgatni nem érdemes, úgyis csak akkor fog benne pihenni, ha az neki tényleg jó :)
2016. okt. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az én kutyámat nem kellett szoktatni, magától ment és oda feküdt, mert kényelmes neki :)
2016. okt. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!